Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Zdrowe odżywianie - zdrowe dzieci”, organizator Agencja Rynku Rolnego

III miejsce: Julia Gwiazda kl. 3a

XV Ogólnopolski Logopedyczny Konkurs Plastyczny „Moja ulubiona historyjka obrazkowa”

III miejsce: Aleksandra Matuła i Julia Rogalska z kl. 3d

wyróżnienia: Julia Frączak i Aleksandra Książek z kl. 3d

Ogólnopolski Konkurs na Kartkę Wielkanocną organizowany przez Fundację "BO  Warto"

II miejsce: Zuzanna Soboń z kl. 2b

Powiatowy ,VIII Konkurs Piosenki Religijnej w Kruszewie

II miejsce: Zofia Czajka z kl. 3c

IX Festiwal Patriotyczny w Pamiątce

konkurs recytatorski:

I miejsce: Dariia Iankovska oddział przedszkolny 0A

II miejsce: Alexander Grynkiewicz z kl. 2e

wyróżnienia: Marta Kostyra kl. 1a i Filip Kozioł z kl. 1b

konkurs literacki:

II miejsce: Natalia Stygińska z kl. 3c

konkurs muzyczno-wokalny:

III miejsce zespół wokalny z oddziału przedszkolnego 0A w składzie: Iga Chojniak, Alicja Brzostek, Zuzanna Zdral, Aleksandra Gajda i Wiktoria Anh Nguyen

III miejsce: Yuye Gao z kl. 3a

wyróżnienie: Zofia Czajka z kl. 3c

konkurs plastyczny

I miejsce: Liliana Suliga z kl. 3a

II miejsce: Yuye Gao z kl. 3a

wyróżnienie: Seli Tao z kl. 3b

Gminny Konkurs Ortograficzny „I Ty możesz zostać mistrzem ortografii”
mistrz ortografii klas 3: Buy Qui Tony Tai z kl. 3b

Anna Hoang kl. 2b – wyróżnienie 1 stopnia

Maria Suliga kl. 3a - wyróżnienie 2 stopnia

Julia Rogalska kl. 3d– wyróżnienie 2 stopnia

Gminny Konkurs Widzy Ogólnej „Mądra główka”

III miejsce dla drużyny z kl. 2b: Julia Korcz, Maciej Prasolik, Bruno Kaczmarek

III miejsce dla drużyny z kl. 2e: Weronika Laskus, Alexander Grynkiewicz, Sabri Przybylski

Gminny Konkurs Matematyczny „Mistrz rachunków

I miejsce zespół z kl. 3b: Buy Qui Tony Tai, Anh Nguyen, Maksymilian Mróz

I miejsce zespół z kl. 3d: Julia Rogalska, Levi Hoang, Maciej Zieliński

wyróżnienie zespół z kl. 3a: Maria Suliga, Adrian Łabuda, Marcin Pawiński

V Gminne Mistrzostwa w Tabliczce Mnożenia

III miejsce w grze indywidualnej „Prymus” Maria Suliga z kl. 3a

II Lesznowolski Festiwal Historyczny:

konkurs muzyczno-wokalny:

I miejsce zespół z oddziału przedszkolnego 0A w składzie: Alicja Brzostek, Zuzanna Zdral, Aleksandra Gajda, Karolina Karolak, Dariia Iankovska i Wiktoria Anh Nguyen

II miejsce, duet Yuye Gao z kl. 3a i Zofia Czajka z kl. 3c

III miejsce zespół z kl. 3a i 3c w składzie - Julia Gwiazda, Julia Pliszka, Wiktoria Witak, Liliana Suliga, Monika Karpińska, Amelia Szmalec, Gabriela Donner

konkurs plastyczny:

I miejsce: Amelia Szmalec z kl. 3c

II miejsce: Otylia Nowakowska z kl. 3c

Gminny Konkurs Wiedzy o Środowisku:

Amelia Szmalec z kl. 3c laureatką nagrody (organizator – Urząd Gminy Lesznowola oraz Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie)

Gminny Konkurs Plastyczny ,,Kwiaty mojej mamy”

I miejsce: Ewa Lelas z kl. 2e

II miejsce: Martyna Bęza - Brzostek z kl. 2b

III miejsce: Julia Sak z kl. 3b

wyróżnienie: Wiktoria Witak z kl. 3a

Gminny Konkurs Plastyczny "Anioły"

II miejsce: Aleksandra Matuła z kl. 3d

wyróżnienia: Alan Książek z kl. 2d, Amelia Gumiężna z kl. 3c, Aleksandra Książek z kl. 3d

Gminny Konkurs Plastyczny  „Dbam o środowisko naturalne”

wyróżnienia: Aleksandra Matuła z kl. 3d i Maria Suliga z kl. 3a

II Gminny Konkurs Logopedyczny

I miejsce: Aleksandra Książek z kl. 3d

III miejsce: Aleksandra Matuła z kl. 3d

Gminny Konkurs Plastyczny  „Złota Polska Jesień”

I miejsce: Krystian Romanowski –oddział przedszkolny 0A

II miejsce: Wiktoria Pham z kl. 3d

Wyróżnienia: Zuzanna Zdral oddział przedszkolny 0A, Ewa Lelas z kl. 2e i Monika Karpińska z kl. 3a


Szukaj

bip logo