Szanowni Państwo,

Obecnie trwają prace przygotowawcze nad uruchomieniem systemu elektronicznej rekrutacji kandydatów do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych oraz pierwszych klas szkół podstawowych prowadzonych Gminę Lesznowola na rok szkolny 2024/2025.

Rejestracja kandydatów w systemie elektronicznym rozpocznie się 19 marca 2024 r.

Harmonogram i zasady rekrutacji kandydatów zostaną opublikowane wkrótce.

Składamy najserdeczniejsze życzenia z okazji Nowego Roku Księżycowego – Roku Smoka wszystkim naszym uczniom z Wietnamu i Chin oraz ich Bliskim. Dziękujemy za piękny wystrój szkoły, występy artystyczne, prezentację na temat Księżycowego Nowego Roku, wspaniały poczęstunek i przemiłą atmosferę.  Przy tej okazji pragniemy wyrazić słowa uznania i podziękowania dla naszych szkolnych asystentów kulturowych- pani Van Anh, pana Kinha i pana Piotra.

Dzisiaj 11 najlepszych uczniów z klas 5-6 oraz 6 z klas 7-8 naszej szkoły otrzymało z rąk Pani Dyrektor Małgorzaty Perzyny i Pani Wicedyrektor Aleksandry Nowińskiej nagrody w postaci stypendium naukowego. Najwyższe średnie w szkole wypracowali (wg kolejności klas): Jerzy Tomala kl. 5a, Maria Marlikowska kl. 5b, Kinga Wardencka kl. 5c, Bui Quy Kim Ngan kl. 5d, Marta Rogalska kl. 5d, Tymon Liśkiewicz kl. 6b, Olga Stygińska kl. 6b, Zofia Arak-Yang kl. 6c, Hanna Brzozowska kl. 6c, Maja Chłopicka kl. 6c, Salameya Kavalevich kl. 6c, Karolina Korlak kl. 7a, Rozalia Pieniążkiewicz kl. 7a, Yihan Shao (Sofii) kl. 7a, Marta Kostyra kl. 8a, Gabriela Ślęzak kl. 8c, Karol Archacki kl. 8d. 

Informujemy, że w dniach 31.01.2024 - 02.02.2024 r. ul. Malinowa w Stefanowie będzie okresowo nieprzejezdna w związku z robotami budowlanymi.
Prosimy, aby dzieci dojeżdżające z przystanku Stefanowo ul. Graniczna/ul. Leśna korzystały z przystanku Stefanowo ul. Kurpińskiego.

Jest nam miło poinformować, że uczennica klasy 6c Zofia Arak-Yang zdobyła wyróżnienie w 7 edycji Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Świątecznej i Zimowej “HUHUHA! 2023”. Konkurs odbył się w formule online. Zosia zaśpiewała piosenkę “Podarunki z nieba”, a jej wykonanie zostało zauważone i docenione przez jury.

W okresie przedświątecznym uczniowie koła biologiczno-przyrodniczego zrealizowali projekt edukacji ekologicznej “Ekoeksperymentarium online” pod patronatem Ministerstwa Środowiska i Klimatu zgodnie z wymogami podstawy programowej z zakresu edukacji ekologicznej. Najbardziej podobała im się lekcja “Ekoświęta”, podczas której nie tylko mogli pograć w ekogrę, ale również wykonali ekoozdoby na choinkę z papieru i masy solnej, którymi udekorowali świąteczne drzewka w swoich domach.

Czas przedświąteczny obfituje w liczne akcje charytatywne, w które chętnie angażuje się nasza społeczność szkolna. W ostatnim czasie szkolne koło PCK przeprowadziło już po raz trzeci akcję „Herbatka dla Seniora”, w której wzięło udział 30 uczniów z klas 4-8. Przyniesione przez nich herbatki na pewno umilą chłodne zimowy wieczory osobom starszym podopiecznym Domu Seniora Sekwoja oraz członkom Klubów Seniora działającym na terenie Gminy Lesznowola.

Szukaj

13-28 stycznia 2024r.
Ferie zimowe
28 marzec - 2 kwietnia2024r.
Wiosenna przerwa świąteczna
03 maja 2024
Święto Konstytucji 3 Maja
14-16 maja 2024r.
Egzamin ósmoklasisty
30 maja 2024r.
Boże Ciało