W roku szkolnym 2023/2024 świetlica klas 2-3 bierze udział w Ogólnopolskim Projekcie Edukacyjnym „Zabawa sztuką”. Jednym z podstawowych założeń projektu jest propagowanie sztuki w korelacji z kompetencjami kluczowymi, odkrywanie dziecięcych talentów oraz rozwijanie poczucia estetyki i wrażliwości na piękno.
W ramach projektu uczniowie uczęszczający do świetlicy klas 2-3 będą realizować wiele ciekawych i nieszablonowych zdań. Pierwszym z nich była organizacja na terenie naszej szkoły artystycznego happaningu pod hasłem „Działamy”.

Szanowni Państwo Rodzice,
Zarząd Rady Rodziców spośród 5 ofert, które wpłynęły do sekretariatu szkoły wybrał dwie firmy ubezpieczeniowe: Allianz oraz PZU celem grupowego ubezpieczenia dzieci i młodzieży w roku szkolnym 2023/2024 w zakresie Następstw Nieszczęśliwych Wypadków.

Natomiast to Państwo sami podejmiecie decyzję, czy chcecie ubezpieczyć dziecko w wybranych przez RR firmach ubezpieczeniowych.

Szanowni Rodzice!
Uwaga!

Z powodu zamknięcia ulic: Granicznej i Malinowej w Stefanowie w dniach 05.09.-08.09.2023 r. nastąpi zmiana trasy autobusu szkolnego nr 1. Dzieci z ul. Malinowa/Graniczna oraz Graniczna/Leśna będą zabierane z przystanku tymczasowego przy Kamisie zgodnie z rozkładem jazdy autobusów szkolnych. Pozostałe przystanki pozostają bez zmian.

Szanowni Państwo Rodzice

Od 6 września 2023 r. (środa) planujemy uruchomienie stołówki szkolnej.

W związku z powyższym bardzo proszę o wstępną deklarację, jeżeli Państwo chcecie, aby dziecko jadło obiady w szkole. Pozyskane informacje pozwolą nam na właściwe zaplanowanie liczby przerw obiadowych. Proszę o przekazanie takiej deklaracji do dnia 4 września 2023r w formie krótkiego maila z imieniem i nazwiskiem ucznia oraz klasą na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szukaj

04 września 2023r.
Rozpoczęcie roku szkolnego
14 październik 2023r.
Dzień Edukacji Narodowej
01 listopad 2023r.
Wszystkich Świętych
11 listopad 2023r.
Narodowe święto Niepodległości
23 grudnia 2023r.
Zimowa przerwa Świąteczna