Nasi uczniowie już po raz 9. wzięli udział w Gminnym Konkursie Plastycznym organizowanym przez SP w Nowej Iwicznej pt. ,,Anioły”.

W tym roku tematem konkursu były „Anioły jak z bajki...”. Członkowie jury podkreślili, że wszystkie prace nadesłane na konkurs były bardzo starannie zaprojektowane i przemyślane. Uczniowie klas 0-3 z naszej szkoły swoje anioły wykonali bardzo różnorodnymi technikami, dlatego prace były pomysłowe i ciekawe.

Jest nam miło poinformować, że szkolny konkurs Kartka i bombka sercem malowane
został rozstrzygnięty.
Jury w składzie: Beata Wdowczyk, Wioletta Kisielewska,
Agnieszka Kostyra i Marianna Kowalczyk
przyznało:

I miejsce Adrianna Jurek i Maria Lis
II miejsce Amelia Książek i Anna Łabuda
III miejsce Hanna Brzozowska, Mateusz Jędrzejewski i Oliwier Sochacki

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie!!!

Orkiestra WOŚP 2021 w naszej szkole rozpoczęła już swoje "granie”, lecz z uwagi na pandemię w nowej bezpiecznej odsłonie. W tym roku zapraszamy wszystkich Państwa do udziału w loterii świątecznej, która odbędzie się on-line. Proponujemy udział w zabawie z cennymi nagrodami, które udało się pozyskać dzięki ludziom o wielkim sercu. Są to m.in.: vouchery: do restauracji, na zakup kaw, na zabawy w terenie autem, a także zestawy wędlin, swojskie wyroby-smalec, chleb, pierniki.

Choć trwa pandemia, WOŚP nie przestaje grać! Już 10.01.2021 r. odbędzie się 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku zebrane pieniądze będą przeznaczone na zakup sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Ze względu na bezpieczeństwo duża część aktywności zostanie przeniesiona do Internetu. Nasz szkoła od 2004 roku staje na wysokości zadania i pomaga. Teraz również, w tych niełatwych chwilach, pragniemy „grać z radością i z głową”!

Z przyjemnością informujemy, że szkolny konkurs kolęd i piosenek świątecznych został rozstrzygnięty.
Jury w składzie: Ewelina Jaworska, Sebastian Panowicz, Katarzyna Zawadzka
po zapoznaniu się z nadesłanymi nagraniami muzycznymi przyznało:

Kategoria śpiew:
I miejsce Karolina Bogusławska- Pociecha
II miejsce Adam Gawron
III miejsce Zofia Czajka 

Szanowni Rodzice,
w terminie 4 – 17 stycznia 2021r. szkoła zaprasza uczniów klas 1-4 na półkolonie organizowane w ramach Akcji Zima 2021.
Zajęcia będą się odbywały od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 – 17:00.
Ze względu na pandemię i zalecane środki ostrożności planujemy wyłącznie zajęcia stacjonarne: plastyczne, muzyczne, gry i zabawy sportowe.
Koszt obiadu wynosi 7zł
Nie będzie dowozu uczniów autokarem.

Z okazji Dnia Pluszowego Misia dzieci z oddziałów przedszkolnych uczestniczyły w zajęciach biblioteczno - logopedycznych, których tematem przewodnim był pluszowy miś. Ze względów sanitarnych dzieci nie mogły przynieść na zajęcia swoich ulubionych przytulanek, dlatego niektórzy przygotowali rysunki z wizerunkiem misia. Zerówkowicze mieli okazję poznać historię powstania zabawki oraz literackich i bajkowych bohaterów bajek- Kubusia Puchatka, Misia Uszatka, Misia Paddingtona, Misia Yogi, Gumisie oraz Niedźwiedzia z bardzo popularnej obecnie rosyjskiej bajki pt. „Masza i Niedźwiedź”.

"Życzliwość jest darem dla innych.

Wszyscy, którzy pomagają, niosą nadzieję.”

Światowy Dzień Życzliwości

21 listopada obchodzony jest jako  Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień”, dzień dobrych uczynków i pozytywnych emocji. Życzliwość to nie tylko wielkie czyny, ale także drobne gesty, które świadczą o pozytywnych emocjach, jak choćby pamięć o bliskich osobach oraz troska o siebie i innych.

Szukaj

 23 - 31 grudnia 2020 r.
Zimowa przerwa świąteczna
4 - 17 stycznia 2021 r.
Ferie zimowe
1 - 6 kwietnia 2021 r.
Wiosenna przerwa świąteczna
25 - 27 maj 2021 r.
Egzamin ósmoklasisty
25 czerwca 2021 r.
Zakończenie zajęć dydaktyczno - wychowawczych

bip logo