Miło nam poinformować, że projekt „Żadnych granic między nami” złożony w II rundzie naboru do projektu „Ponadnarodowa mobilność uczniówprzez panie Renatę Kiliańską, Katarzynę Waszczyk oraz Martę Stolarską, został pozytywnie oceniony i otrzymał dofinansowanie w kwocie 193 361,00 PLN.

Projekt skierowany jest do uczniów klas 7 i 8 i będzie realizowany w naszej szkole w okresie od 20.06.2020r. do 19.06.2021r.

W związku z obecną sytuacją epidemiczną i brakiem możliwości przeprowadzenia eliminacji w konkursach muzycznym i recytatorskim XII Festiwalu Patriotycznego w Pamiątce, organizatorzy zdecydowali się rozstrzygnąć jedynie konkursy plastyczny i literacki.

Jest nam bardzo miło poinformować o sukcesach naszych uczniów.

Jury szkolnego konkursu w składzie: panie Aneta Michalczyk, Agnieszka Kostyra, Katarzyna Zawadzka i pan Grzegorz Miciałkiewicz w obradach - konsultacjach online wyłoniło laureatów w dwóch kategoriach: śpiew oraz utwór instrumentalny.

Laureaci w kategorii śpiew:

I miejsce -Karolina Bogusławska- Pociecha  kl. 4b  „Małe Em”

II miejsce -Ewa Lelas kl. 5c „Byle jak”

Alicja Rybka kl. 5b „Human”

III miejsce -Ilona Bęza kl. 4b „Złoty kluczyk weź”

Michał Cieciora kl. 4d  „Umówiłem z nią na dziewiątą” 

                                 

Szanowni Rodzice,

w terminie 29 czerwca - 31 lipca 2020 r. szkoła zaprasza chętnych uczniów na półkolonie organizowane w ramach Akcji Lato 2020. Zajęcia będą się odbywały od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-17:00.

Ze względu na pandemię i zalecane środki ostrożności planujemy wyłącznie zajęcia stacjonarne: plastyczne, muzyczne, gry i zabawy sportowe. Informujemy, że w związku z koniecznością zachowania reżimu sanitarnego, szkoła dysponuje ograniczoną liczbą miejsc.

Zapisów dzieci na półkolonie będziecie Państwo dokonywać do 12.06.2020 r. wyłącznie w formie elektronicznej na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Maria Konopnicka

1842 – 1910

Przyszłość to trud.

Nie zejdzie ona z nieba przez żaden cud,

lecz zdobyć ją trzeba.”

                                                                          

 

 Jubileusz 25 – lecia nadania Szkole Podstawowej w Mrokowie

imienia Marii Konopnickiej

Akcja „Jak czytam? - Fotografia” dobiegła już końca, dlatego chcielibyśmy podzielić się z Wami efektami 😊. Cieszymy się, że razem z nami zechcieliście uświetnić obchody Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek.

Bardzo dziękujemy Wam, drodzy uczniowie, za to, że chcieliście wziąć udział w zabawie promującej czytelnictwo. Oglądając Wasze zdjęcia widać, że świetnie się przy tym bawiliście 😉. Wasza pomysłowość i kreatywność są godne podziwu! Jesteśmy pod wrażeniem, że do zabawy zaprosiliście swoje rodzeństwo, rodziców, a także zwierzaki, którym jak widać, również udziela się duch czytelnictwa 😉. Bez Waszego zaangażowania i chęci nie byłoby tak świetnego efektu 😊😊😊.

Szukaj

16 - 18 czerwca 2020 r.
Egazminy ósmokalsisty
26 czerwca 2020 r.
Zakończenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych
27 czerwca - 31 sierpnia 2020 r.
Ferie letnie
.

bip logo