Osiągniecia w konkursach przedmiotowych:

  1. Adrian Łabuda, klasa 4a – III miejsce z Międzypowiatowym Konkursie Matematycznym ASIK;
  2. Antonina Karczmarzyk, klasa 4a i Adrian Łabuda, klasa 4a i Bartosz Grądzki, klasa 7a – wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR;
  3. Aleksander Rak, klasa 7c – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Informatycznym „Orzeł informatyczny”;

Osiągniecia w konkursach artystycznych

Mateusz Sierżęga, klasa 7b

- I miejsce w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „Polska w kolorze biało- czerwonym” pod patronatem wicemarszałka sejmu Bogdana Borusewicza;

- I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Orzeł Biały - nasza duma”, zorganizowanym przez Senat RP w związku z 100. rocznicą odzyskania niepodległości przez Polskę;

– II miejsce w XII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Magiczne Okienko”;

- wyróżnienie w VII Ogólnopolskie Biennale Malarstwa „ Niech Żyje Kolor!”;

Dawid Leszczyński, klasa 6c - III miejsce w Międzynarodowym konkursie plastycznym „Polska w kolorze biało- czerwonym” pod patronatem wicemarszałka sejmu Bogdana Borusewicza.

Gao Yue, klasa 4a

– II miejsce w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „Mój Świat”, pod hasłem „ Opowiem Ci o mojej Ojczyźnie”;

- III miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Oczarowani przyrodą” (w kategorii klas 4-6)

Dominika Makowska, klasa 7c – II miejsce w etapie okręgowym Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Orzeł Biały - nasza duma”, zorganizowanym przez Senat RP w związku z 100. rocznicą odzyskania niepodległości przez Polskę;

Nikola Ilecka, klasa 5a – I miejsce w konkursie plastycznym X Festiwalu Patriotycznego w Pamiątce (klasy 4 – 6)

Zuzanna Morawska, klasa 4b - III miejsce w konkursie plastycznym X Festiwalu Patriotycznego w Pamiątce (klasy 4 – 6);

Martyna Popadiak, klasa 5b – Nagroda Specjalna Starosty Powiatu Piaseczyńskiego

Aleksander Rak, klasa 7c i Weronika Orzeszak, klasa 7b – III miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Oczarowani przyrodą” (klasy 7);

Natalia Gozdek klasa 4b, Maria Suligą klasa 4a i Wiktoria Witak klasa 4a – III miejsce (ex aequo) w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Oczarowani przyrodą”(klasy 4 - 6);

Osiągniecia w zawodach sportowych:

  1. Szymon Kunz, klasa 5c - Finalista Wojewódzkich XX MAZOWIECKICH IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ (MIMS) – biegi przełajowe;
  2. Maria Hempel i Małgorzata Kordus, klasa 5a - III miejsce w Międzypowiatowych Zawodach Gimnastyki Sportowej dziewcząt;
  3. Jan Kudaszewicz, klasa 5b – udział w Międzypowiatowych Zawodach – Biegi przełajowe;
  4. Marcel An Phan Gruchała, klasa 7b – I miejsce w Powiatowych Zawodach LA – bieg 300m;
  5. Hoang Quoc Viet, klasa 6a – II miejsce w Powiatowych Zawodach LA– skok w dal;
  6. Marcel An Phan Gruchała , klasa 7b – I miejsce w Powiatowych Zawodach LA – sztafeta 4x100m;
  7. Zespół w składzie: Dominik Atliński (6a), Bartłomiej Bochniak (6a), Szymon Kowalczyk (6a), Michał Kowalczyk (6a), Przemysław Krawczyk (6b), Szymon Makowski (6b), Dawid Olijnyk (6c), Mateusz Radzki (6c), Tran Xuan Manh (6a), Michał Zelek (6a) i Mikołaj Zieliński (6b) – III miejsce w Powiatowych Zawodach Unihokeja chłopców;
  8. Gabriela Chylak, klasa 6a i Anna Szostak, klasa 6c – III miejsce w Powiatowych Zawodach Badmintona dziewcząt;
  9. Aleksandra Yang, klasa 7c i Natalia Przygoda, klasa 7a – III miejsce w Powiatowych Zawodach Badmintona dziewcząt;
  10. Tran Xuan Manh klasa 6a, Michał Zelek klasa 6a i Jan Zborowski 7b - III miejsce w Powiatowych Zawodach Badmintona chłopców;
  11. Zespół w składzie: Maja Kott (6a), Natalia Marczak (6b), Martyna Wyrzykowska (6b), Oliwia Damaziak (6b), Paulina Kalbarczyk (6b), Laura Szmalec (6a), Gabriela Chylak (6a), Barbara Basińska (5b), Abigail Opoka (5b) i Karolina Sroka (5b) – I miejsce w Gminnych Zawodach Mini Piłki Koszykowej dziewcząt;
  12. Zespół w składzie: Tran Xuan Manh (6a), Marcin Bęza (5c), Bartłomiej Bochniak (6a), Dominik Atliński (6a), Mateusz Radzki (6c), Jan Kudaszewicz (5b), Szymon Makowski (6b), Przemysław Krawczyk (6b), Jan Zborowski (7c), Bartek Pliszka (6b) i Michał Zelek (6a) – I miejsce w Gminnych Zawodach Mini Piłki Koszykowej chłopców;
  13. Zespół w składzie: Marceli Gajewski (4a), Antoni Samczuk (4a), Adrian Wielgolaski (4a), Bartosz Wierzch (4a), Mikołaj Mazur (4b), Michał Prus (4a), Bartosz Bęza (4b), Szymon Radzki (4b), Jakub Tober (4b), Dawid Sarnowski (4d), Szymon Jaros (5a) i Emil Kiliański (5a) – I miejsce w Gminnych Zawodach Dwa Ognie chłopców.

Nasza szkoła została zwycięzcą prestiżowego konkursu Złote Wachlarze 2017, organizowanego przez agendę Organizacji Narodów Zjednoczonych, International Organization for Migration, za „wkład w budowanie dobrych praktyk w zakresie integracji dzieci migranckich w środowisku szkolnym”. Samo nominowanie nas do tej nagrody było już dużym wyróżnieniem, zwycięstwo zaś jest ogromną satysfakcją i powodem do dumy całej społeczności szkolnej. Wygraliśmy mając za konkurentów trzy duże fundacje o zasięgu ogólnopolskim oraz zarząd miasta Wrocław.


Szukaj

bip logo