1. Jakub Karczmarzyk 8c – finalista konkursu kuratoryjnego z języka angielskiego.

2. Klasy 5a i 6b – I miejsce w ogólnopolskim konkursie „Smok Smog”. W nagrodę uczniowie tych klas otrzymali dofinansowanie do tygodniowego pobytu w Zakopanem we wrześniu tego roku.

3. Natalia Stygińska – wyróżnienie w Międzynarodowym konkursie matematycznym KANGUR

4. Lin Xuenchen, klasa 6b – wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie plastycznym „Piękna nasza Polska cała”

5. Gminny konkurs plastyczny „Anioły 2018:

I miejsce Nikola Ilecka, klasa 6a

II miejsce –, Julia Jakowiecka, klasa 5b

III miejsce - Anna Dubynka, klasa 4b

6.XI Festiwal Patriotyczny w Pamiątce:

W konkursie plastycznym

II miejsce - Dominika Piłatowicz, klasa 6b,

wyróżnienie - Karolina Lenard, klasa 6b

W konkursie muzycznym – śpiew solowy

III miejsce - Alicja Rybka, klasa 4b

W kategorii literackiej

wyróżnienie - Natalia Stygińska, klasa 5c

W konkursie recytatorskim

III miejsce - Mikołaj Mazur i Monika Karpińska

Sukcesy sportowe

1. VIII miejsce w finałach XXI MIMS w gimnastyce sportowej drużyna w składzie: Oliwia Grzywa (4c), Ewa Lelas (4c), Dominika Górska (4b) i Karolina Ożóg (4b);

2. Hoang Quoc Viet (7a) - V miejsce w finałach XXI MIMS – skok w dal

3. Przemysław Karolak (6a) – IX miejsce w finałach XXI MIMS w Indywidualnych biegach przełajowych;

4. Finaliści XXI MIMS;

a. Adrian Kolmus (7a) - indywidualne biegi przełajowe,

b. Victor Zheng (8a) – bieg na 100 m,

c. sztafeta w składzie: Victor Zheng (8a), Adrian Kolmus (7a), Tran Xuan Manh (7a) i Jakub Szeląg (8a) – 4x100m,

5. Marcel An Phan Gruchała (8b) - I miejsce Powiatowych zawodach LA – bieg 300 m;

6. II miejsce w Powiatowych Zawodach Czwórboju Lekkoatletycznego zajęła drużyna w składzie: Julia Borkowska (6c), Maria Giap (6b), Nikola Ilecka (6a), Julia Kowalska (6b), Abigail Opoka (6b) i Karolina Sroka (6b);

7. II miejsce w Powiatowych Zawodach Piłki ręcznej dziewcząt zajęła drużyna w składzie: Karolina Sroka (6b), Julia Kowalska, Maria Giap (6b), Abigail Opoka (6b), Anna Szostak (7c), Monika Karpińska (5a), Anna Rżysko (6a), Maria Hempel (6a), Julita Popadiak (6a), Yuye Gao (5a), Maria Suliga (5a), Liliana Suliga (5a) i Antonina Karczmarzyk (5a);

8. II miejsce w Powiatowych Zawodach Piłki Nożnej dziewcząt drużyna w składzie: Anna Domańska (8b), Natalia Marczak (7b), Gabriela Chylak (7a);

9. Maja Kott (8a) - II miejsce w Powiatowych Zawodach LA – pchnięcie kulą;

10. Natalia Marczak (7b) - III miejsce w Powiatowych Zawodach LA – bieg na 100 m;

11. Marcel An Phan Gruchała (8b) - III miejsce w Powiatowych Indywidualnych Biegach Przełajowych;

12. Vadim Borowy (8a)- III miejsce w Powiatowych Zawodach LA – skok wzwyż;

13. Drużyna w składzie: Natalia Przygoda (8a), Nguyen Thi Huong (6c) i Yang Aleksandra (8c) - III miejsce w Powiatowych Zawodach Badmintona dziewcząt;

14. Drużyna w składzie: Tran Xuan Manh (7a) i Hoang Quoc Viet (7a) – III miejsce w Powiatowych Zawodach Badmintona chłopców.


Szukaj

bip logo