UROCZYSTOŚCI / IMPREZY SZKOLNE, PREZENTACJE OSIĄGNIĘĆ UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2019/2020

Klasy 0 – 3

L.P. RODZAJ UROCZYSTOŚCI Termin ODPOWIEDZIALNI uwagi
  1. 1.
Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019-2020 3 IX Dyrektor szkoły
  1. 2.
Dzień Głośnego Czytania (akcje: Poczytaj mi mamo, Chórem przez literaturę, Wezwani na dywanik) IX A. Kostyra
A. Wroniszewska
A Staniaszek
Klasy 1-3
  1. 3.
Ślubowanie klas pierwszych X Wychowawcy klas 1
  1. 4.
Dzień Edukacji Narodowej X H. Bardzińska
M. Gmerek
  1. 5.
Apel o zdrowym odżywaniu i higienie X A. Staniaszek
W. Wyrąbkiewicz-Stygińska
Klasy 1-3
  1. 6.
Dzień Pluszowego misia – akcja biblioteczna XI A. Kostyra
A. Wroniszewska
wychowawcy gr. 0
Klasy 0
  1. 7.
Akademia z okazji Narodowego Święta Niepodległości XI U. Samoraj
B. Wdowczyk
W. Górska
Klasy 0-3
  1. 8.
Andrzejki – zabawy i wróżby XI wychowawcy gr. O
  1. 9.
Mikołajki XII wychowawcy gr. O
  1. 10.
Dzień Babci i Dziadka I Wychowawcy gr. 0 Klasy O
  1. 11.
Dzień Teatru III H. Smolarczyk
M. Kowalczyk
W. Górska
Klasy 0-3
  1. 12.
Dzień Służby Zdrowia IV M. Kowalczyk
H. Smolarczyk
  1. 13.
Dzień książki dla dzieci – akcja czytelnicza IV A. Kostyra
A. Wroniszewska
B. Wdowczyk
H. Machaj
  1. 14.
Dzień Rodziny V Wychowawcy gr. 0 Klasy 0
  1. 15.
Akademia z okazji Święta Konstytucja 3 Maja V W. Wyrąbkiewicz-Stygińska
A. Staniaszek
M. Rokita
Klasy 0-3
  1. 16.
Dzień Patrona V M. Bartnik
K. Piotrowska
M. Bogusz
Klasy 0-3
  1. 17.
Mam Talent VI U. Samoraj
B. Wdowczyk
W. Górska
Klasy 0-3
  1. 18.
Jak nie czytam, jak czytam – IV edycja ogólnopolskiej akcji VI A. Kostyra
A. Wroniszewska
B. Wdowczyk
Klasy 0-3
  1. 19.
Poranne spotkania z bajką – akcja czytelnicza dla
grup „0”
raz w tygodniu przez cały rok A. Kostyra
A. Wroniszewska
Oddziały przedszkolne
  1. 20.
Uroczyste zakończenie roku szkolnego oddziałów przedszkolnych 25 VI Wychowawcy Oddziały przedszkolne
  1. 21.
Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019 26 VI Wychowawcy klas 1 Klasy 1-3

Klasy 4 – 8

L.P. RODZAJ UROCZYSTOŚCI Termin ODPOWIEDZIALNI uwagi
  1. 1.
Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2 IX Dyrektor szkoły,
K. Waszczyk
Przygotowanie sali:
M. Walasik
G. Sikorska
M. Kowalczyk
  1. 2.
Dzień Edukacji Narodowej – apel 14 X M. Chłopicka
G. Sikorska

oprawa plastyczna
E. Kuczara,
G. Sikorska,

oprawa muzyczna K. Zawadzka

  1. 3.
11 listopada – szkolne obchody Narodowego Święta Niepodległości 8 XI

A. Pardej
D. Dybcio

klasy 7-8

oprawa plastyczna
p. Kuczara,

oprawa muzyczna K. Zawadzka

  1. 4.
Wieczornica Bożonarodzeniowa 19 XII

A. Pardej

B. Woźniak

I. Sankowska - Pawlak

oprawa muzyczna K. Zawadzka
  1. 5.
XXVIII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy I

K. Waszczyk

współudział chętnych nauczycieli, SU, rodziców

oprawa plastyczna
E. Kuczara,
z członkami koła plastycznego.

Oprawa muzyczna K. Zawadzka

  1. 6.
Konstytucja 3 maja – akademia 30 IV

p. Woźniak
M. Ślęzak
Ł. Wroniszewski

klasy 5 - 6.

Oprawa plastyczna
E. Kuczara,

oprawa muzyczna K. Zawadzka

  1. 7.
Dzień Patrona – akademia 22 V I. Sankowska-Pawlak
K. Waszczyk

Oprawa plastyczna
E. Kuczara,

oprawa muzyczna K. Zawadzka

  1. 8.
Dzień Dziecka 1 VI M. Olszewski
  1. 9.
Zabawa na zakończenie klas 8. VI Rodzice
wychowawcy klas 8
  1. 10.
Dzień sportu szkolnego ostatni tydzień zajęć w czerwcu M. Olszewski nauczyciele wychowania fizycznego
  1. 11.
Zakończenie roku szkolnego 2019/2020 26 VI wychowawcy klas 8 (wspólny program)

oprawa plastyczna
E. Kuczara,

oprawa muzyczna K. Zawadzka


Szukaj

02 września 2019 r.
Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego

 14 października 2019 r.
Dzień Edukacji Narodowej
 1 listopada 2019 r.
Wszystkich Świętych
 11 listopada 2019 r.
Narodowe Święto Niepodległości

bip logo