1.Zdobycie certyfikatu „Świetlica kształtująca prospołeczne postawy wśród uczniów” w ramach ogólnopolskiego konkursu Studium Prawa Europejskiego

2.Martyna Bęza –Brzostek klasa 3b – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym ”Ilustracja do książki Adama Bahdaja”;

3.Marta Kostyra klasa 2a - II miejsce w etapie gminnym Konkursu Recytatorskiego Warszawska Syrenka;

4.Daria Iankovska klasa 1b - wyróżnienie w etapie gminnym Konkursu Recytatorskiego Warszawska Syrenka;

5.Zespół w składzie: Oliwia Grzywa z kl. 3e, Emilia Kowalska z kl.3d, Dominika Górska z kl. 3c, Karolina Ożóg z kl.3c, Alicja Brzostek z kl.1b, Aleksandra Gajda z kl.1b) - III miejsce w Międzypowiatowych Zawodach Gimnastyki sportowej dziewcząt;

6.IX Festiwal Patriotyczny w Pamiątce

Konkurs recytatorski:

Kacper Peryt klasa 1a - I miejsce

Daria Iankovska klasa 1b - II miejsce

Filip Kozioł klasa 2b – wyróżnienie

Konkurs muzyczny - występy solowe:

Vladyslav Iankovski z grupy przedszkolnej 0A - I miejsce

Konkurs muzyczny - występy zespołowe:

Ewa Lelas, Zofia Kościuk, Julia Walasik (klasa 3c) - II miejsce

Konkurs plastyczny:

Ilona Bęza klasa 2b i Martyna Bujska z kl.3c - I miejsce

Jin Zhishan klasa 1b - II miejsce

Konkurs literacki Proza:

Marta Kostyra klasa 2a - I miejsce

 

7.Gminny Konkurs Ortograficzny „I Ty możesz zostać mistrzem ortografii”,

Marta Kostyra klasa 2a - wyróżnienie 1 stopnia,

Alexander Grynkiewicz klasa 3d - wyróżnienie 2 stopnia

 

8..Gminny Konkurs Matematyczny „Mistrz rachunków”

zespół z klasy 3c w składzie : Aleksander Hempel, Karolina Ożóg, ShenYuling; - V miejsce (na 31 drużyn startujących);

 

9.VI Gminne Mistrzostwa w Tabliczce Mnożenia

gra "Prymus”:

Marta Kostyra klasa 2a - I miejsce

Diep Nguyenova Kamila klasa 2d - II miejsce

Hanna Kordus klasa 2b - III miejsce

gra "Krzyżak":

Hanna Kordus klasa 2b – II miejsce

gra drużynowa "Ekspres":

drużyna z kl.2b w składzie: Ilona Bęza, Piotr Kierdelewicz, Hanna Kordus, Filip Kozioł – II miejsce

10.Gminny Konkurs Plastyczny "Anioły"

Alan Książek klasa 3d i Ilona Bęza klasa 2b – wyróżnienie

11.Archidiecezjalny Konkurs Santo Subito o św. Janie Pawle II pod patronatem Jego Eminencji Kazimierza Kardynała Nycza Arcybiskupa Metropolity Warszawskiego oraz Pani Aurelii Michałowskiej, Mazowieckiego Kuratora Oświaty – etap rejonowy

w kategorii klas pierwszych

Krystian Romanowski klasa 1b - II miejsce

w kategorii klasa drugich

Jeremiasz Borkowski klasa 2c - I miejsce

w kategorii klas trzecich

Antonina Puchalska klasa 3c - III miejsce


Szukaj

bip logo