Zespół Szkół Publicznych oferuje bardzo bogaty program zajęć pozalekcyjnych, podczas których uczniowie rozwijają swoje pasje, pogłębiają wiedzę, przygotowują się do udziału w różnych konkursach i zawodach, spędzają czas w grupie osób o podobnych zainteresowaniach realizując ciekawe zadania i projekty. Zaangażowanie i pomysły prowadzących sprawiają, że zajęcia są bardzo popularne wśród uczniów.


Oto lista zajęć dodatkowych, z których mogą skorzystać uczniowie:

Zajęcia pozalekcyjne dla uczniów klas 1-3

semestr 2

rodzaj zajęć

prowadzący lekcja/godz. klasa dzień tygodnia sala

zajęcia wyrównawcze/

koło matematyczne

U. Samoraj 6 1a wtorek 16
zajęcia wyrównawcze M. Kowalczyk 6 1b czwartek P5
zajęcia wyrównawcze A. Kot 5 1c czwartek 11
zajęcia wyrównawcze G. Prus 2 2a czwartek 16
koło matematyczne G. Prus 3 2a czwartek 16
koło matematyczne B. Szczepanik

6

7

2b

wtorek

środa

7

8

zajęcia wyrównawcze M. Samoraj 3 2c piątek 11
koło matematyczne H. Smolarczyk 6 2d środa 8
koło matematyczne M. Bartnik 6 3b,3c,3d piątek 8
zajęcia wyrównawcze M. Bartnik 5 3b poniedziałek 2a
koło ortograficzne M. Bogusz 2 3a piątek 8
koło matematyczne A. Staniaszek 6 3b,3d,3c piatek 8
koło matematyczne M. Bardzińska 5 3e piątek 2a
koło plastyczne M. Żmijewska 9 3 środa 8
koło teatralne

A. Machaj

B. Wdowczyk

8 kl.1-3 i starsi wtorek P8
koło j. angielskiego M. Świercz 2 1-3 środa 2
zajęcia wyrównawcze                                 z j. angielskiego J.Stachurska-Nycz 4 2c,3a środa 2a
Gromada zuchowa

E. Suchecka

M. Bogusz

9 gr. przedszkolne         i kl.1-3 czwartek 1

piłka nożna

(w ramach UKS Orlęta Mroków)

K. Kowalczyk

17.00-18.30

18.30-20.00

rocznik 2010/2011

poniedziałek

czwartek

hala sportowa

piłka nożna

(w ramach UKS Orlęta Mroków)

G. Goss 17.00-18.30 rocznik 2008/2009

wtorek

środa

czwartek

hala sportowa

piłka siatkowa

(w ramach UKS Orlęta Mroków)

K. Strzałkowski

16.00-19.00

17.30-19.00

rocznik 2008/2009

poniedziałek

czwartek

sala gimnastyczna
akrobatyka P. Dettlaff

16.00-17.00

15.10-16.10

1-3

czwartek

piątek

hala sportowa
street dance T. Skalski

16.00-17.00

15.00-16.00

3

poniedziałek

czwartek

hala sportowa
wrotki K. Tyczyńska 14.00-15.30 1-3 wtorek hala sportowa
gimnastyka artystyczna P. Dettlaff 13.20-14.05 1-3 poniedziałek hala sportowa
chór A. Walczak 7,8 1-3 poniedziałek P8
koło religijne W. Górska 7 1-3 poniedziałek 8
Szkolne koło PCK

M. Kowalczyk

M. Samoraj

A. Kot

 

 

Szukaj

21 grudnia 2017r.
Wieczornica Bożonarodzeniowa
23-31 grudnia 2017r.
Zimowa przerwa świąteczna
15-28 stycznia 2018r.
Ferie Zimowe
 29 marca - 3 kwietnia 2018r.
Wiosenna przerwa świąteczna
 

bip logo