Szanowni Państwo Rodzice

Od 6 września 2023 r. (środa) planujemy uruchomienie stołówki szkolnej.

W związku z powyższym bardzo proszę o wstępną deklarację, jeżeli Państwo chcecie, aby dziecko jadło obiady w szkole. Pozyskane informacje pozwolą nam na właściwe zaplanowanie liczby przerw obiadowych. Proszę o przekazanie takiej deklaracji do dnia 4 września 2023r w formie krótkiego maila z imieniem i nazwiskiem ucznia oraz klasą na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Cena obiadu w abonamencie od września 2023 roku będzie wynosiła 8,00 zł.

Równocześnie przypominam, że opłaty za obiady są dokonywane na osobiste konto każdego dziecka do 10-tego dnia każdego miesiąca. W przypadku nowych uczniów numer konta zostanie przesłany na wskazany przez rodzica adres mailowy

Małgorzata Perzyna


Szukaj

04 września 2023r.
Rozpoczęcie roku szkolnego
14 październik 2023r.
Dzień Edukacji Narodowej
01 listopad 2023r.
Wszystkich Świętych
11 listopad 2023r.
Narodowe święto Niepodległości
23 grudnia 2023r.
Zimowa przerwa Świąteczna