Czas przedświąteczny obfituje w liczne akcje charytatywne, w które chętnie angażuje się nasza społeczność szkolna. W ostatnim czasie szkolne koło PCK przeprowadziło już po raz trzeci akcję „Herbatka dla Seniora”, w której wzięło udział 30 uczniów z klas 4-8. Przyniesione przez nich herbatki na pewno umilą chłodne zimowy wieczory osobom starszym podopiecznym Domu Seniora Sekwoja oraz członkom Klubów Seniora działającym na terenie Gminy Lesznowola.

Dzieci z oddziałów przedszkolnych i uczniowie z klas 1-3 kolejny raz wzięli udział w konkursie "Kartka i bombka sercem malowane". Wszystkie prace najmłodszych uczniów trafiły na szkolny kiermasz. Za cały dochód mogliśmy przygotować obfitą słodką paczkę dla mieszkańców domu opieki Sekwoja. Bardzo dziękujemy wszystkim ofiarodawcom. Mamy nadzieję, że ten magiczny czas Bożego Narodzenia przyniesie Nam wszystkim  spokój i radość a Nowy Rok obdaruje Nas zdrowiem, pomyślnością i szczęściem.

 Zespół ds. promocji szkoły


Szukaj

13-28 stycznia 2024r.
Ferie zimowe
28 marzec - 2 kwietnia2024r.
Wiosenna przerwa świąteczna
03 maja 2024
Święto Konstytucji 3 Maja
14-16 maja 2024r.
Egzamin ósmoklasisty
30 maja 2024r.
Boże Ciało