Jest nam miło poinformować, że uczennica klasy 6c Zofia Arak-Yang zdobyła wyróżnienie w 7 edycji Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Świątecznej i Zimowej “HUHUHA! 2023”. Konkurs odbył się w formule online. Zosia zaśpiewała piosenkę “Podarunki z nieba”, a jej wykonanie zostało zauważone i docenione przez jury.

W konkursie naszą szkołę reprezentował również chór szkolny, który wykonał kolędę “Gore gwiazda Jezusowi”. Chór szkolny otrzymał Dyplom z tytułem Laureata konkursu. W grudniu odbył się także Ogólnopolski Konkurs Piosenki Online “Pod Choinkę”, w którym chór szkolny wyśpiewał III miejsce w kategorii wiekowej 11-13 lat. Gratulujemy uczestnikom udanych występów i życzymy dalszych sukcesów.

Nauczyciel muzyki- Katarzyna Zawadzka


Szukaj

13-28 stycznia 2024r.
Ferie zimowe
28 marzec - 2 kwietnia2024r.
Wiosenna przerwa świąteczna
03 maja 2024
Święto Konstytucji 3 Maja
14-16 maja 2024r.
Egzamin ósmoklasisty
30 maja 2024r.
Boże Ciało