Rozkład jazdy autobusów w dn. 1.09.2020

Miejscowość

KLASY- 6 i 7

KLASY- 4, 5, 8

Stefanowo ul. Urocza

7.45

11:20

Stefanowo ul. Malinowa

7:50

11:25

Stefanowo ul. Ułanów

7:55

11.30

Wygoda

8:00

11.35

Marysin

 8:05

11:40

Wólka Kosowska Al.Krakowska

 8:10

11:45

Kolonia Warszawska

8:15

11:50

Szkoła Mroków

8:25

12:00

Odwozy: godz: po 9.30, 13.00

Miejscowość

KLASY- 6 i 7

KASY- 4, 5, 8

Wólka Kosowska ul. Nadrzeczna

7.40

11:10

Kosów Rondo

7.45

11:15

Kosów ul. Żytnia

7.50

11:20

Parole

7.55

11:25

Jastrzębiec

8.00

11:30

Garbatka

8.05

11:35

Wola Mrokowska ul. Postępu

8.10

11:40

Wola Mrokowska ul. Ogrodowa

8.15

11:45

Warszawianka

8.20

11:50

Szkoła Mroków

8:30

12:00

Odwozy: godz: po 9.30, 13.00

Miejscowość

 

KLASY- 6 i 7

KLASY- 4, 5, 8

Wólka Kosowska ul. Nadrzeczna

8.00

11:30

Wólka Kosowska- Osiedle Agat

8.05

11:35

Szamoty Pętla

8:10

11:40

Szamoty Wieś

8.15

11:45

Mroków ul. Marii Świątkiewicz45/47

8.20

11:50

Szkoła Mroków

8.25

11:55

Odwozy: godz: po 9.30, 13.00


Szukaj

1 września 2020 r.
Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/21
14 października 2020 r.
Dzień Edukacji Narodowej
1 listopada 2020 r.
Wszystkich Świętych
11 listopada 2020 r.
Narodowe święto Niepodległości

bip logo