Dnia 15 września 2021 roku grupy przedszkolne oraz uczniowie klas 1 - 3 naszej szkoły wzięli aktywny udział w Międzynarodowym Dniu Kropki.

W tym dniu wszyscy uczestnicy zapoznali się z historią kropki oraz zrozumieli, że każdy człowiek posiada talent. W czasie świętowania tej uroczystości dzieci wykonywały prace plastyczne, malowały kolorową kredą, a także rozmawiały na temat swoich umiejętności. Kropkowe prace ozdobiły sale lekcyjne oraz korytarz. Podczas tego wyjątkowego dnia wszyscy świetnie się bawili, a dowodem są prezentowane poniżej zdjęcia.

Agnieszka Stróżna

Jolanta Gołos

Grażyna Prus

Bożena Szczepanik


Szukaj

 1 września 2021 r.
Rozpoczęcie zajęć dydaktyczno wychowawczych
14 października 2021 r.
Dzień Edukacji Narodowej

1 listopada 2021 r.
Wszystkich Świętych
11 listopada 2021 r.
Narodowe Święto Niepodległości

bip logo