Dnia 29.09.2021r. uczniowie klas 3. wyjechali na wycieczkę do Bałtowa. Podczas całodniowego pobytu poza terenem szkoły, trzecioklasiści podziwiali różne zwierzęta typu: wielbłądy, emu, żubry, strusie itp. Głównym punktem programu było poznanie życia prehistorycznych zwierząt oraz ich naturalnego środowiska. Duże wrażenie na uczniach zrobiła wizyta w Oceanarium prezentowana w wersji 5D. Uczniowie mieli również okazję integrować się na placu zabaw, poszukując kości dinozaurów. Wyjazd dał uczniom wiele radości i uśmiechu. Na pewno ten dzień pozostanie na długo w ich pamięci.

Wychowawcy klas 3.

 


Szukaj

 1 września 2021 r.
Rozpoczęcie zajęć dydaktyczno wychowawczych
14 października 2021 r.
Dzień Edukacji Narodowej

1 listopada 2021 r.
Wszystkich Świętych
11 listopada 2021 r.
Narodowe Święto Niepodległości

bip logo