Szanowni Państwo Rodzice

Od 5 września 2022 r. planujemy uruchomienie stołówki szkolnej.

W związku z powyższym bardzo proszę o wstępną deklarację jeżeli Państwa chcecie, aby dziecko jadło obiady w szkole. Pozyskane informacje pozwolą nam na właściwe zaplanowanie liczby przerw obiadowych. Deklarację taką proszę przekazać do dnia 1 września 2022r w formie krótkiego maila z imieniem i nazwiskiem ucznia oraz klasą na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Cena obiadu w abonamencie od września będzie wynosiła 8,00 zł.

 W związku z niestabilną koniunkturą cen na rynku sprzedaży artykułów żywnościowych przewidujemy możliwość podniesienia stawki żywieniowej w ciągu roku szkolnego.

Równocześnie przypominam, że opłaty za obiady są dokonywane na osobiste konto każdego dziecka do 10-tego dnia każdego miesiąca. W przypadku nowych uczniów numer konta zostanie przesłany na wskazany przez rodzica adres mailowy.

W roku szkolnym 2022/23 zostaje zawieszona do odwołania sprzedaż drugich śniadań oraz obiadów jednorazowych dla uczniów. W związku z nauką stacjonarną nie przewidujemy obiadów na wynos.


Szukaj

1 września 2022r.
Rozpoczęcie zajęć dydaktyczno-wychowawczych
14 października 2022r.
Dzień Edukacji Narodowej

1 listopada 2022r.
Wszystkich Świętych
11 listpada 2022r.
Narodowe Święto Niepodległości