Uczniowie realizujący projekty unijne o tematyce ekologicznej 6 października odwiedzili Centrum ElektroEkologii w Warszawie, pierwsze w Europie miejsce, gdzie młodzież może nauczyć się jak postępować ze zużytym sprzętem elektrycznym i elektronicznym (ZSEE). Grupa 26 uczniów uczestniczyła w warsztatach na temat elektrośmieci. Siódmoklasiści dowiedzieli się, czym są elektrośmieci i jak odróżnić je od innych odpadów oraz jak z nimi postępować po zużyciu.

Warsztaty, które odbyliśmy zainspirowały nas do podjęcia inicjatyw w naszej szkole, aby podnieść świadomość na temat elektroodpadów oraz być może zmienić nawyki odnośnie postepowania z nimi. Pierwsze działania już w październiku z okazji obchodów Dnia bez elektrośmieci.

Aneta Michalczyk-zespół ds. promocji szkoły


Szukaj

23 grudnia 2022 - 01 stycznia 2023r.
Zimowa przerwa świąteczna
6 stycznia 2023r.
Trzech Króli

13 - 26 luty 2023r.
Ferie zimowe
6 - 11 kwietnia 2023r.
Wiosenna przerwa świąteczna