Europejski Dzień Logopedy obchodzimy 6 marca we wszystkich krajach Unii Europejskiej. Z tej okazji uczniowie naszej szkoły, podczas przerw, mogli wykazać się umiejętnościami językowymi, odczytując łamańce językowe przygotowane przez panie Joannę Bałazy i Beatę Wdowczyk – szkolnych logopedów. Każde prawidłowo odczytane zdanie nagradzane było słodkim upominkiem. Największym wyzwaniem okazały się zdania: „My indywidualiści wyindywidualizowaliśmy się z rozentuzjazmowanego tłumu, który oklaskiwał przeintelektualizowane i przeliteraturalizowane dzieło” oraz „Wyrewolwerowany rewolwerowiec wyrewolwerował swój niewyrewolwerowany rewolwer”.

Dziękujemy uczniom za to, że tak chętnie odwiedzali gabinety logopedyczne tego dnia i z wielkim zapałem i starannością odczytywali trudne artykulacyjnie zdania. Dziękujemy również za wszystkie życzenia i laurki.

Joanna Bałazy, Beata Wdowczyk


Szukaj

01 maj 2023r.
Międzynarodowe Święto Pracy
03 maj 2023r.
Święto Konstytucji 3 Maja
23 - 25 maja2023r.
Egzamin ósmoklasisty
01 czerwca 2023r.
Międzynarodowy Dzień Dziecka