Europejski Dzień Logopedy obchodzimy 6 marca we wszystkich krajach Unii Europejskiej. Z tej okazji uczniowie naszej szkoły, podczas przerw, mogli wykazać się umiejętnościami językowymi, odczytując łamańce językowe przygotowane przez panie Joannę Bałazy i Beatę Wdowczyk – szkolnych logopedów. Każde prawidłowo odczytane zdanie nagradzane było słodkim upominkiem. Największym wyzwaniem okazały się zdania: „My indywidualiści wyindywidualizowaliśmy się z rozentuzjazmowanego tłumu, który oklaskiwał przeintelektualizowane i przeliteraturalizowane dzieło” oraz „Wyrewolwerowany rewolwerowiec wyrewolwerował swój niewyrewolwerowany rewolwer”.

Dziękujemy uczniom za to, że tak chętnie odwiedzali gabinety logopedyczne tego dnia i z wielkim zapałem i starannością odczytywali trudne artykulacyjnie zdania. Dziękujemy również za wszystkie życzenia i laurki.

Joanna Bałazy, Beata Wdowczyk


Szukaj

13-28 stycznia 2024r.
Ferie zimowe
28 marzec - 2 kwietnia2024r.
Wiosenna przerwa świąteczna
03 maja 2024
Święto Konstytucji 3 Maja
14-16 maja 2024r.
Egzamin ósmoklasisty
30 maja 2024r.
Boże Ciało