W roku szkolnym 2023/2024 świetlica klas 2-3 bierze udział w Ogólnopolskim Projekcie Edukacyjnym „Zabawa sztuką”. Jednym z podstawowych założeń projektu jest propagowanie sztuki w korelacji z kompetencjami kluczowymi, odkrywanie dziecięcych talentów oraz rozwijanie poczucia estetyki i wrażliwości na piękno.
W ramach projektu uczniowie uczęszczający do świetlicy klas 2-3 będą realizować wiele ciekawych i nieszablonowych zdań. Pierwszym z nich była organizacja na terenie naszej szkoły artystycznego happaningu pod hasłem „Działamy”.

We wtorek 12.09.2023 r. przed wejściem do budynku szkoły uczniowie wraz z wychowawcami świetlicy ustawili sztalugi z arkuszami białego i szarego papieru, farby, pędzle i pastele! A wszystko po to, by wzbudzić w naszej szkolnej społeczności ducha artysty! Wspólnymi siłami stworzyli cztery arcydzieła! J Przez cały tydzień te wyjątkowe prace będą zdobić hol szkoły. J Zapraszamy do oglądania!

Wychowawcy świetlicy:

Edyta Domańska, Agata Tkaczyk, Martyna Rokita


Szukaj

04 września 2023r.
Rozpoczęcie roku szkolnego
14 październik 2023r.
Dzień Edukacji Narodowej
01 listopad 2023r.
Wszystkich Świętych
11 listopad 2023r.
Narodowe święto Niepodległości
23 grudnia 2023r.
Zimowa przerwa Świąteczna