20.03.24r. uczniowie klasy 3b (Lena Niewińska, Serafim Kavalevich, Antony Hoang, Karol Sówka) reprezentowali naszą szkołę w Gminnych Mistrzostwach w Tabliczce Mnożenia , które odbyły się w Nowej Iwicznej. Uczniowie odnieśli znaczące sukcesy, zdobywając nagrody we wszystkich kategoriach konkursowych.

W grach indywidualnych:

- II  miejsce w grze „Olimpijczyk” - Antony Hoang,

- II miejsce w grze „Prymus” - Karol Sówka,

- III miejsce w grze „Krzyżak” - Karol Sówka.

Nie był to koniec sukcesów naszych zawodników, ponieważ w grze zespołowej „Expres” zajęli trzecie miejsce.

 Każda z kategorii wymagała od uczestników ogromnego skupienia, refleksu i doskonałej znajomości tabliczki mnożenia. Jak widać, wszystkie te umiejętności nasi reprezentanci opanowali na bardzo wysokim poziomie. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Wiesława Wyrąbkiewicz-Stygińska

opiekun zespołu


Szukaj

13-28 stycznia 2024r.
Ferie zimowe
28 marzec - 2 kwietnia2024r.
Wiosenna przerwa świąteczna
03 maja 2024
Święto Konstytucji 3 Maja
14-16 maja 2024r.
Egzamin ósmoklasisty
30 maja 2024r.
Boże Ciało