W sobotę 13 kwietnia odbył się rajd i festiwal Hufca Piaseczno, w którym, jak co roku, wzięła udział 113. Gromada Zuchowa „Leśni ludzie”, działająca w naszej szkole. Tym razem tematyka rajdu skupiała się wokół „Szarych Szeregów” i postaci z nimi związanych. Zuchy pokonały trasę ponad pięciu kilometrów i wykonały wszystkie zdania. Towarzyszyła temu dobra zabawa i wspaniały nastrój. Zwieńczeniem trudu wędrówki był festiwal zuchowy, na którym uczestnicy prezentowali dwie przygotowane przez gromady piosenki.
Atmosfera spotkania jak zwykle była wspaniała, zuchy wzajemnie się wspierały i dopingowały występujących. Oczywiście były też nagrody, które na pewno wykorzystamy w czasie zabaw na zbiórkach. Wspólne śpiewy i spleciony krąg dawały poczucie jedności i solidarności z wszystkimi gromadami w Hufcu. Znaczki, które uczestnicy dostali, będą miłym wspomnieniem tamtych chwil. A zatem czekamy na następny taki rajd za rok!

Dh. Wiesława Stygińska-drużynowa


Szukaj

13-28 stycznia 2024r.
Ferie zimowe
28 marzec - 2 kwietnia2024r.
Wiosenna przerwa świąteczna
03 maja 2024
Święto Konstytucji 3 Maja
14-16 maja 2024r.
Egzamin ósmoklasisty
30 maja 2024r.
Boże Ciało