Tenis stołowy to kolejna dyscyplina sportowa, w jakiej mieli okazje zmierzyć się między sobą reprezentanci wszystkich klas gimnazjum oraz uczniowie i uczennice szkoły podstawowej z klas IV–VI. Turnieje eliminacyjne, które wyłoniły dwóch najlepszych zawodników i zawodniczki z każdej klasy zostały rozegrane w drugiej połowie lutego.

Na początku marca w przeciągu czterech dni na sali gimnastycznej rozegrano 4 turnieje główne. W każdym z nich wzięło udział 16 zawodników lub zawodniczek, którzy walczyli o miano najlepszego gracza szkoły podstawowej i gimnazjum w Mrokowie. Uczestnicy turniejów mieli do dyspozycji 4 stoły i to oni wraz z nauczycielami wychowania fizycznego czuwali nad prawidłowym przebiegiem zawodów. Bez względu na to, czy turniej rozgrywali chłopcy, czy dziewczęta każdy mecz toczył się w zaciętej atmosferze. Można było zaobserwować duże zaangażowanie zawodników – co bardzo cieszyło organizatorów – oraz prezentowaną przez nich postawę fair – play. Turnieje przebiegały w zdrowej, sportowej atmosferze na dobrym poziomie technicznym, do którego niewątpliwie przyczyniło się bardzo dobre przygotowanie uczestników przez opiekunów. Najlepsi zawodnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i zaszczyt reprezentowania naszej szkoły na zawodach gminnych w tenisie stołowym. Celem turnieju było wybranie reprezentacji szkoły na zawody gminne oraz doskonalenie umiejętności technicznych i taktycznych poprzez rywalizacje z najlepszymi zawodnikami z innych klas. Organizatorami i pomysłodawcami rozgrywek byli nauczyciele wychowania fizycznego z ZSP w Mrokowie.
Gratulujemy zwycięzcom i zachęcamy wszystkich do uprawiania tej arcytrudnej dyscypliny sportu, bo już za rok kolejna edycja imprezy. :)

WYNIKI:

SZKOŁA PODSTAWOWA:

DZIEWCZĘTA:

I miejsce - NATALIA BEDNARCZYK 6B

II miejsce - MAJA KOTT 5A

III miejsce - ŁUCJA KAZBIERUK 5A

CHŁOPCY :

I miejsce - Le KHAN CZIN 6A

II miejsce - ŁUKASZ SZOSTAK 5B

III miejsce - ERYK RUDECKI 5B

 

GIMNAZJUM:

DZIEWCZĘTA:

I miejsce - JOANNA WŁODARCZYK IB

II miejsce - PATRYCJA KOPACZ IIIA

III miejsce - JULIA SACHAJCZUK IB

CHŁOPCY:

I miejsce - MIKOŁAJ ROZWADOWSKI IIIA

II miejsce  - BARTOSZ TOCZEK IB

III miejsce - PATRYK CZARNECKI IIB

 


Szukaj

1 września 2022r.
Rozpoczęcie zajęć dydaktyczno-wychowawczych
14 października 2022r.
Dzień Edukacji Narodowej

1 listopada 2022r.
Wszystkich Świętych
11 listpada 2022r.
Narodowe Święto Niepodległości