Pragniemy Państwa poinformować, iż nasza szkoła bierze w tym roku udział w „Narodowym Programie Rozwoju Czytelnictwa na lata 2016-2020” Priorytet 3 , który dotyczy wspierania organów prowadzących szkoły oraz biblioteki pedagogiczne w zakresie rozwijania zainteresowań uczniów przez promocję i wspieranie czytelnictwa dzieci i młodzieży, w tym zakup nowości wydawniczych.

W ramach tego programu uzyskaliśmy 15 tysięcy złotych na zakup nowości wydawniczych do biblioteki szkolnej. Pragniemy dokonać przemyślanego i trafnego wyboru spośród bardzo bogatej oferty wydawniczej dostępnej na rynku księgarskim. Dysponujemy już wynikami przeprowadzonej w ubiegłym roku szkolnym ankiety „Czy czytanie jest trendy” oraz wynikami plebiscytu „Książkowa list przebojów”. Zanim jednak podejmiemy ostateczną decyzję w sprawie zakupu książek, pragniemy zwrócić się z prośbą do Państwa- rodziców, uczniów i nauczycieli o podanie 3 tytułów książek, które chcielibyście , aby znalazły się w naszej szkolnej bibliotece.

Na propozycje czekamy do końca września.

SKRZYNKA ŻYCZEŃ CZYTELNICZYCH

Agnieszka Kostyra- szkolny koordynator projektu


Szukaj

Czwartek (14.09.2017) -
Zebranie z rodzicami godz 18.00
Sobota (14.10.2017) -
Dzień nauczyciela
Środa (01.11.2017) - 
Wszystkich Świętych
Sobota (11.11.2017) -
Narodowe Święto Niepodległości
 

bip logo

 

EU EFS rgb 1