Pragniemy Państwa poinformować, iż nasza szkoła bierze w tym roku udział w „Narodowym Programie Rozwoju Czytelnictwa na lata 2016-2020” Priorytet 3 , który dotyczy wspierania organów prowadzących szkoły oraz biblioteki pedagogiczne w zakresie rozwijania zainteresowań uczniów przez promocję i wspieranie czytelnictwa dzieci i młodzieży, w tym zakup nowości wydawniczych.

W ramach tego programu uzyskaliśmy 15 tysięcy złotych na zakup nowości wydawniczych do biblioteki szkolnej. Pragniemy dokonać przemyślanego i trafnego wyboru spośród bardzo bogatej oferty wydawniczej dostępnej na rynku księgarskim. Dysponujemy już wynikami przeprowadzonej w ubiegłym roku szkolnym ankiety „Czy czytanie jest trendy” oraz wynikami plebiscytu „Książkowa list przebojów”. Zanim jednak podejmiemy ostateczną decyzję w sprawie zakupu książek, pragniemy zwrócić się z prośbą do Państwa- rodziców, uczniów i nauczycieli o podanie 3 tytułów książek, które chcielibyście , aby znalazły się w naszej szkolnej bibliotece.

Na propozycje czekamy do końca września.

SKRZYNKA ŻYCZEŃ CZYTELNICZYCH

Agnieszka Kostyra- szkolny koordynator projektu


Szukaj

21 grudnia 2017r.
Wieczornica Bożonarodzeniowa
23-31 grudnia 2017r.
Zimowa przerwa świąteczna
15-28 stycznia 2018r.
Ferie Zimowe
 29 marca - 3 kwietnia 2018r.
Wiosenna przerwa świąteczna
 

bip logo