W piątek 14 grudnia 2018 r. odbyła się VII edycja akcji charytatywnej „Kuchenne rewolucje”. Uczniowie klas 4 - 8 szkoły podstawowej i oddziałów gimnazjalnych wzięli udział w konkursie na najsmaczniejsze i najpiękniejsze ciasto. Celami konkursu było uwrażliwienie uczniów na potrzeby innych, wzbudzenie chęci niesienia pomocy oraz budowanie pozytywnego wizerunku własnej osoby. Okazuje się, że wśród uczniów biorących udział w rywalizacji, były osoby, które wiążą swoją przyszłość z cukiernictwem. W związku z tym konkurs okazał się świetną okazją do sprawdzenia swoich umiejętności.

Jury w składzie: p. dyrektor Maria Borucińska, p. Beata Wdowczyk, p. Agnieszka Włodarczyk, p. Edyta Dawidowska miało duży problem z wyłonieniem zwycięzców. Wypieki uczniów były ocenianie pod względem smaku, wyglądu oraz wkładu pracy.

Zwycięzcami zostali:

I miejsce - Szymon Jaros z klasy 6a;

II miejsce - Ola Książek z klasy 5d,

                 - Julia Korcz z klasy 4b,

                 - Szymon Bobruk z klasy 8b;

III miejsce - Maciej Zieliński z klasy 5d;

Wyróżnienie specjalne otrzymali: Julia Frączak z klasy 5d , Maria Hempel z klasy 6a oraz Stanisław Oprządek z klasy IIIA gimnazjum.

Za tak wspaniałą pracę i chęć niesienia pomocy innym każdy uczestnik otrzymał dyplom z podziękowaniem.

Gratulujemy zwycięzcom!

Po ogłoszeniu wyników sprzedawano ciasta konkursowe oraz wypieki przygotowane przez rodziców z oddziałów 0-3 szkoły podstawowej. Pieniądze, uzyskane z kiermaszu ( kwota 1050 zł), zostały przeznaczone na paczki świąteczne dla dzieci, a także na dofinansowanie wycieczek szkolnych. Kuchenne rewolucje zostały przygotowane i poprowadzone przez Ewelinę Suchecką i Edytę Dawidowską przy współpracy Małgorzaty Frydzińskiej - Miedziak.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu oraz Rodzicom za zaangażowanie i pracę włożoną w przygotowanie ciast.

Życzymy Wesołych Świąt!!!

Edyta Dawidowska


Szukaj

01 czerwca 2019 r.
Międzynardowy Dzień Dziecka

 7 czerwca 2019 r.
Bal Ósmoklasisty
 14 czerwca 2019 r.
Bal Gimnazjalny
 19 czerwca 2019 r.
Zakończenie zajęć dydaktyczno - wychowawczych

bip logo