Grudzień to miesiąc, w którym częściej niż zwykle myślimy o innych i wtedy szerzej otwierają się nasze serca. Intencją organizatorów konkursu "Kartka sercem malowana" jest chęć ukazania najmłodszym, że i oni mogą i potrafią pomagać. Uczniowie klas 0-3 wzięli udział w III edycji tego konkursu. Wszystkie pięknie i własnoręcznie zdobione karty zostały ocenione, a następnie wystawione na sprzedaż. Jak co roku, również tym razem pieniądze zebrane ze sprzedaży kart (zebrano 463 zł.!) wspomogą najbardziej potrzebujących uczniów naszej szkoły. Dziękujemy Magdzie Więcławskiej - przewodniczącej SU za pomoc przy sprzedaży świątecznych kartek.

Poniżej przedstawiamy wyniki konkursu

klasy 0-1:

I miejsce - Amelia Pawlina gr.0c

II miejsce - Aurelia Grynkiewicz kl. 1a

III miejsce - Zofia Sadkowska kl. 1b oraz Sebastian Makowski kl.1a

wyróżnienie - Michał Krawczyk kl. 1a

klasy 2-3:

I miejsce - Ilona Bęza kl. 3b

II miejsce - Marta Kostyra kl. 3a

III miejsce - Tomasz Grzębski kl. 3d

wyróżnienia:

Martin Martinow kl.2a

Wiktoria Nguyen kl. 2a

Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu za piękne karty i dobre serca:-) Gratulujemy zwycięzcom!

Alicja Staniaszek

Magdalena Bartnik

Wiesława Wyrąbkiewicz - Stygińska


Szukaj

01 czerwca 2019 r.
Międzynardowy Dzień Dziecka

 7 czerwca 2019 r.
Bal Ósmoklasisty
 14 czerwca 2019 r.
Bal Gimnazjalny
 19 czerwca 2019 r.
Zakończenie zajęć dydaktyczno - wychowawczych

bip logo