W naszej szkole 18 stycznia i 21 lutego dzieci z oddziałów przedszkolnych brały udział w przedstawieniach teatralnych : „ Zima , Franek i bałwanek” oraz „Misiowa draka o drogowych znakach”. Pierwsze z nich opowiadało o zimie, a drugie poświęcone było zasadom bezpiecznego poruszania się po drodze. Aktorzy przedstawili ważne dla dzieci zagadnienia w sposób zabawowy i atrakcyjny.

Na kolejne spotkanie z teatrem udaliśmy się 26 lutego do Studia Koncertowego Polskiego Radia w Warszawie na przedstawienie „W krainie lawendowego rycerza”. Głównym przesłaniem spektaklu było zapoznanie młodych widzów z książkami o tematyce dziecięcej. Aktorzy w sposób zrozumiały dla dziecka pokazali, że książki lubią być czytane i z utęsknieniem czekają na swoich czytelników. Uwagę dzieci przyciągała bogata oprawa artystyczna ( muzyczna, efekty dźwiękowe i świetlne).

Agnieszka Wójcik – wychowawca grup przedszkolnych

{gallery}spotkania_z_teatrem2019{/gallery}


Szukaj

10-12 kwietnia 2019r.
Egzaminy gimnazjalne

15-17 kwietnia 2019 r.
Egzamin ósmoklasisty

18-23 kwietnia 2019 r.
Wiosenna przerwa świąteczna
 
 

bip logo