W naszej szkole 18 stycznia i 21 lutego dzieci z oddziałów przedszkolnych brały udział w przedstawieniach teatralnych : „ Zima , Franek i bałwanek” oraz „Misiowa draka o drogowych znakach”. Pierwsze z nich opowiadało o zimie, a drugie poświęcone było zasadom bezpiecznego poruszania się po drodze. Aktorzy przedstawili ważne dla dzieci zagadnienia w sposób zabawowy i atrakcyjny.

Na kolejne spotkanie z teatrem udaliśmy się 26 lutego do Studia Koncertowego Polskiego Radia w Warszawie na przedstawienie „W krainie lawendowego rycerza”. Głównym przesłaniem spektaklu było zapoznanie młodych widzów z książkami o tematyce dziecięcej. Aktorzy w sposób zrozumiały dla dziecka pokazali, że książki lubią być czytane i z utęsknieniem czekają na swoich czytelników. Uwagę dzieci przyciągała bogata oprawa artystyczna ( muzyczna, efekty dźwiękowe i świetlne).

Agnieszka Wójcik – wychowawca grup przedszkolnych

{gallery}spotkania_z_teatrem2019{/gallery}


Szukaj

09 maja 2019r.
Zebranie z rodzicami

01 czerwca 2019 r.
Międzynardowy Dzień Dziecka

 21 czerwca 2019 r.
Zakończenie zajęć dydaktyczno - wychowawczych
 
 

bip logo