Szanowni Uczniowie i Rodzice

Przypominam, że w najbliższą sobotę (13 kwietnia 2019r.) odbędzie się rajd historyczny „Śladami naszej przeszłości”.

Z powodu braku możliwości zapewnienia opieki przez szkołę, wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wzięcia udziału w rajdzie pod opieką rodziców/opiekunów. Rozpocznie się on o godz. 9:00 w Magdalence przy ul. Brzozowej.

Rajd odbywa się na terenie gmin Lesznowola oraz Raszyn i polega na dotarciu (pieszo lub na rowerze) do wyznaczonych miejsc pamięci historycznej z okresu I i II wojny światowej na podstawie mapy otrzymanej w miejscu zbiórki. Przy danym obiekcie na uczestników rajdu czeka opiekun - przewodnik, który opowiada historię związaną z tym miejscem. Po powrocie z trasy na wszystkich uczestników czeka poczęstunek.

Katarzyna Waszczyk

nauczyciel historii


Szukaj

29 listopada 2019 r.
Andrzejki
23 grudzień 2019 r. - 6 stycznia 2020 r.
Zimowa przerwa Świąteczna
10 - 23 luty 2020 r.
Ferie zimowe
09 - 14 kwietnia 2020 r.
Wiosenna przerwa Świąteczna

bip logo