3 czerwca obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Dziecka. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu Rodziców na naszych uczniów czekało wiele atrakcji. Wszyscy mogli poczęstować się przysmakami z grilla, doprawionymi musztardą i ketchupem ufundowanymi przez firmę Kamis, watą cukrową, popcornem i sokami. Młodsi uczniowie świetnie bawili się na dmuchanych zjeżdżalniach, zamkach, torach przeszkód i wodnych łódeczkach, pływających w basenie, napełnionym przez strażaków z OSP w Mrokowie.

Starsi uczniowie wykazali wolę walki w trakcie przygotowanych przez nauczycieli wychowania fizycznego konkurencji sportowych. Dużym zainteresowaniem cieszyły się gry stolikowe oraz strefa LEGO i Ozobotów, gdzie dzieci miały możliwość stworzenia najróżniejszych konstrukcji przy pomocy klocków LEGO Mindstorms i LEGO Duplo.

W tym upalnym dniu po raz kolejny zaimponowali nam swoją postawą Rodzice, pracujący przy stoiskach gastronomicznych. Szczególne podziękowania wyrażamy: Katarzynie Rogowskiej, Państwu Radzkim, Justynie Lao - Wiśniewskiej, Józefowi Jarosowi, Agnieszce Kordus, Agnieszce Książek, Justynie Kozioł, Urszuli Krężel, Annie Pham, Monice Książek, Annie Kryńskiej, Karinie Osińskiej, Piotrowi Więcławskiemu oraz Januszowi Górskiemu. Pracę Rodziców przy organizacji poczęstunku wspierali pracownicy obsługi szkoły i centrum sportu, a nad bezpieczeństwem dzieci czuwali nauczyciele.

Na obszerną fotorelację z imprezy zapraszamy na naszą stronę fb:

SP im. Marii Konopnickiej w Mrokowie

Agnieszka Kostyra- zespół ds. promocji szkoły


Szukaj

29 listopada 2019 r.
Andrzejki
23 grudzień 2019 r. - 6 stycznia 2020 r.
Zimowa przerwa Świąteczna
10 - 23 luty 2020 r.
Ferie zimowe
09 - 14 kwietnia 2020 r.
Wiosenna przerwa Świąteczna

bip logo