7 czerwca wzięliśmy udział w ogólnopolskiej akcji „Jak nie czytam, jak czytam”, której głównym celem jest budowanie pozytywnego wizerunku książki, promocja czytania dla przyjemności, pokazanie, że czytanie nie musi kojarzyć się z przymusem. Razem z uczniami kilku tysięcy szkół z całej Polski braliśmy udział w ustanawianiu rekordu czytania w jednym momencie.

Na miejsce akcji wybrany został plac przed szkołą, gdzie o godz. 10.20 rozpoczęło się wspólne ciche czytanie przyniesionych przez siebie książek. Jest nam miło zakomunikować, iż w naszej szkole pobiliśmy zeszłoroczny rekord! Czytało nas w jednym momencie 442 osoby! W ubiegłym roku było nas 212!

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i już zapraszamy za rok!

Szkolni koordynatorzy akcji:

A. Kostyra, A. Wroniszewska, B. Wdowczyk


Szukaj

01 czerwca 2019 r.
Międzynardowy Dzień Dziecka

 7 czerwca 2019 r.
Bal Ósmoklasisty
 14 czerwca 2019 r.
Bal Gimnazjalny
 19 czerwca 2019 r.
Zakończenie zajęć dydaktyczno - wychowawczych

bip logo