Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

Rozkład jazdy autobusów w dn. 19.06.2019

Miejscowość

KLASY 7 - 8

GIMNAZJUM

KLASY 1-3

 

KLASY 4-6

Stefanowo ul. Urocza

7.20

10:20

12.20

Stefanowo ul. Malinowa

7:25

10:25

12.25

Stefanowo ul. Ułanów

7:30

10.30

12.30

Wygoda

7:35

10.35

12.35

Marysin

7:40

10:40

12.40

Wólka Kosowska Al.Krakowska

7:45

10:45

12.45

Kolonia Warszawska

7:50

10:50

12.50

Szkoła Mroków

8:00

11:00

13.00

Odwozy: godz:11:05, 13:15, 14.30

 

Miejscowość

 

KLASY 7 – 8

GIMNAZJUM

KLASY 1- 3

KLASY 4-6

Szamoty

7:15

10:15

12:15

Wólka Kosowska

7.20

10:20

12:20

Kosów

7.25

10:25

12:25

Parole

7.30

10:30

12:30

Jastrzębiec

7.35

10:35

12:35

Wola Mrokowska

ul. Postępu

7.40

10:40

12.40

Wola Mrokowska

ul. Ogrodowa

7:45

10:45

12.45

Warszawianka

7:50

10:50

12:50

Szkoła Mroków

8.00

11:00

13:00

Odwozy: godz.: 11:05, 13:15, 14.30


Szukaj

01 czerwca 2019 r.
Międzynardowy Dzień Dziecka

 7 czerwca 2019 r.
Bal Ósmoklasisty
 14 czerwca 2019 r.
Bal Gimnazjalny
 19 czerwca 2019 r.
Zakończenie zajęć dydaktyczno - wychowawczych

bip logo