W tym roku nasi uczniowie po raz pierwszy wzięli udział w Festiwalu Pięknego Czytania W Tarczynie. Jest to cykliczna impreza organizowana przez tamtejszą Bibliotekę Publiczną pod patronatem Fundacji Języka Polskiego.

8 października sześcioro uczniów w z klas 1-4 zaprezentowało swoje umiejętności przed jury, któremu przewodniczyła Prezes Fundacji Języka Polskiego pani dr Magdalena Wanot – Miśtura. Byli to: Marta Rogalska, Adam Gawron, Jakub Piechota, Jakub Jurek, Ilona Bęza i Marta Kostyra.

Miło nam poinformować, że uczennica klasy 4a Marta Kostyra zdobyła I miejsce w swojej kategorii wiekowej. 25 października odbyła się uroczysta gala wręczenia dyplomów i upominków wszystkim uczestnikom festiwalu. Zwycięzcy poszczególnych kategorii mieli okazję zaprezentowania się szerszej publiczności. Dodatkowo organizatorzy przyznali nagrody dla biorących udział w konkursie pierwszoklasistów. W naszej drużynie również mieliśmy przedstawicielkę klas 1. Martę Rogalską!

Magdalena Bogusz – szkolny koordynator konkursu


Szukaj

29 listopada 2019 r.
Andrzejki
23 grudzień 2019 r. - 6 stycznia 2020 r.
Zimowa przerwa Świąteczna
10 - 23 luty 2020 r.
Ferie zimowe
09 - 14 kwietnia 2020 r.
Wiosenna przerwa Świąteczna

bip logo