W dniu 31.10 uczniowie klas VI pojechali do Teatru Powszechnego w Radomiu na sztukę pt. „Ania z Zielonego Wzgórza”. To kultowe już przedstawienie, to niezwykle barwny, roztańczony i rozśpiewany spektakl, który wprowadza widza w świat młodej buntowniczki, dziewczynki „niegrzecznej”, a równocześnie dobrego serca, choć ciągle wpadającej w kłopoty.

Podczas przedstawienia uczniowie mogli podziwiać m.in. piękne kostiumy, barwną i bardzo ciekawą scenografię oraz funkcjonalną obrotową scenę, która pozwalała błyskawicznie przenosić akcję w różne miejsca. Dodatkowych wrażeń widzom dostarczała wspaniała oprawa muzyczna.

„Ania z Zielonego Wzgórza” to wspaniała opowieść o prawdziwej przyjaźni, wierze we własne możliwości i wytrwałości w dążeniu do celu. Spektakl był okazją do snucia refleksji o najważniejszych wartościach, takich jak: miłość, poświęcenie i przyjaźń.

Organizatorem wyjazdu był p. Marek Borowski. Opiekę nad uczniami sprawowali: p. Monika Świercz, p. Grzegorz Miciałkiewicz, p. Edyta Dawidowska, p. Aneta Pardej, p. Marta Ślęzak.

Wychowawcy klas 6


Szukaj

16 - 18 czerwca 2020 r.
Egazminy ósmokalsisty
26 czerwca 2020 r.
Zakończenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych
27 czerwca - 31 sierpnia 2020 r.
Ferie letnie
.

bip logo