20 listopada 2019 r. uczniowie klas: 2b i 2c przygotowali apel na temat zdrowego stylu życia. Zabawny spektakl miał na celu popularyzację oraz promocję wśród dzieci i młodzieży zdrowych nawyków, takich jak prawidłowa dieta, higiena i aktywność fizyczna. Młodzi aktorzy przekazali swoim koleżankom i kolegom wiele cennych rad na temat właściwego odżywiania i wartości odżywczych różnych produktów.

Prowadząc zdrowy styl życia i włączając do swojej diety warzywa i owoce możemy ograniczyć występowanie wielu chorób, w tym nadwagi.

Dziękujemy Panu Grzegorzowi Miciałkiewiczowi za pomoc techniczną podczas apelu.

Alicja Staniaszek

Wiesława Wyrąbkiewicz - Stygińska


Szukaj

29 listopada 2019 r.
Andrzejki
23 grudzień 2019 r. - 6 stycznia 2020 r.
Zimowa przerwa Świąteczna
10 - 23 luty 2020 r.
Ferie zimowe
09 - 14 kwietnia 2020 r.
Wiosenna przerwa Świąteczna

bip logo