25 listopada swoje święto obchodzi najmilszy przyjaciel dzieci - Pluszowy Miś. We wtorek 26 listopada w bibliotece szkolnej najmłodsi uczniowie naszej szkoły- dzieci z oddziałów zerowych - zostali zaproszeni na zajęcia biblioteczno - logopedyczne, których tematem przewodnim był pluszowy miś. Piosenka „Jadą, jadą misie” powitała gości, którzy następnie zaprezentowali przyniesione tego dnia do szkoły ulubione maskotki.

Nasi najmłodsi mówili, dlaczego kochają swojego misia oraz uczestniczyli w zabawie w rozpoznawanie swojego pluszaka. Następnie zerówkowicze mieli okazję poznać historię powstania zabawki oraz literackich i bajkowych bohaterów bajek- Kubusia Puchatka, Misia Uszatka, Misia Paddingtona, Misia Coralgola, Misia Yogi, Gumisie oraz Niedźwiedzia z bardzo popularnej obecnie rosyjskiej bajki pt. „Masza i Niedźwiedź”. Podczas spotkania pani Beata Wdowczyk zaprosiła dzieci do zabaw logopedycznych. Odbywały się one w radosnej i atrakcyjnej formie. Następnie odbyło się układanie nazw gatunków niedźwiedzi, w którym dzieci pochwaliły się doskonałą znajomością liter.

Agnieszka Kostyra- nauczyciel bibliotekarz

Beata Wdowczyk- logopeda


Szukaj

29 listopada 2019 r.
Andrzejki
23 grudzień 2019 r. - 6 stycznia 2020 r.
Zimowa przerwa Świąteczna
10 - 23 luty 2020 r.
Ferie zimowe
09 - 14 kwietnia 2020 r.
Wiosenna przerwa Świąteczna

bip logo