Okres przedświąteczny był dla nas, wolontariuszy z Mrokowa wyjątkowo pracowity. W Centrum Handlowym Auchan w Piasecznie kwestowaliśmy na rzecz budowy Farmy Dobrej Woli – ośrodka złożonego z rodzinnych domów wraz z zapleczem rehabilitacyjno-terapeutycznym dla osób upośledzonych umysłowo, którym rodzice, z racji podeszłego wieku lub choroby, nie są w stanie zapewnić kompleksowej opieki oraz żeby nigdy nie byli sami.

Wszystkim, którzy wspomogli niepełnosprawnych serdecznie dziękujemy. Mamy nadzieję, że pierniczki i balony podobały się i smakowały naszym darczyńcom.

Dorota Mieszkowska

koordynator


Szukaj

 23 - 31 grudnia 2020 r.
Zimowa przerwa świąteczna
4 - 17 stycznia 2021 r.
Ferie zimowe
1 - 6 kwietnia 2021 r.
Wiosenna przerwa świąteczna
25 - 27 maj 2021 r.
Egzamin ósmoklasisty
25 czerwca 2021 r.
Zakończenie zajęć dydaktyczno - wychowawczych

bip logo