Okres przedświąteczny był dla nas, wolontariuszy z Mrokowa wyjątkowo pracowity. W Centrum Handlowym Auchan w Piasecznie kwestowaliśmy na rzecz budowy Farmy Dobrej Woli – ośrodka złożonego z rodzinnych domów wraz z zapleczem rehabilitacyjno-terapeutycznym dla osób upośledzonych umysłowo, którym rodzice, z racji podeszłego wieku lub choroby, nie są w stanie zapewnić kompleksowej opieki oraz żeby nigdy nie byli sami.

Wszystkim, którzy wspomogli niepełnosprawnych serdecznie dziękujemy. Mamy nadzieję, że pierniczki i balony podobały się i smakowały naszym darczyńcom.

Dorota Mieszkowska

koordynator


Szukaj

29 listopada 2019 r.
Andrzejki
23 grudzień 2019 r. - 6 stycznia 2020 r.
Zimowa przerwa Świąteczna
10 - 23 luty 2020 r.
Ferie zimowe
09 - 14 kwietnia 2020 r.
Wiosenna przerwa Świąteczna

bip logo