Z okazji OGÓLNOPOLSKIEGO TYGODNIA BIBLIOTEK zapraszamy wszystkich uczniów do zabawy online „Jak czytam? Fotografia”. Zrób zdjęcie, przedstawiające Ciebie w trakcie czytania. Do zdjęcia możesz zaprosić swoich bliskich. Możesz również zaangażować swoje zwierzaki lub pluszaki, które towarzyszą Ci w czytaniu. 😉

Wybrane zdjęcia zamieścimy na Facebooku szkoły i w zakładce BIBLIOTEKA na stronie szkoły.

Do rodziców i opiekunów prawnych:

Zdjęcia w formacie *.jpg prosimy przesłać do 20 maja 2020 r. na adres e-mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W tytule e-maila należy wpisać JAK CZYTAM? oraz imię, nazwisko, klasa. Przesłanie zdjęcia jest jednoznaczne ze zgodą na jego publikację.

CZEKAMY NA WASZE FOTOGRAFIE !!!     


Szukaj

29 listopada 2019 r.
Andrzejki
23 grudzień 2019 r. - 6 stycznia 2020 r.
Zimowa przerwa Świąteczna
10 - 23 luty 2020 r.
Ferie zimowe
09 - 14 kwietnia 2020 r.
Wiosenna przerwa Świąteczna

bip logo