Akcja „Jak czytam? - Fotografia” dobiegła już końca, dlatego chcielibyśmy podzielić się z Wami efektami 😊. Cieszymy się, że razem z nami zechcieliście uświetnić obchody Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek.

Bardzo dziękujemy Wam, drodzy uczniowie, za to, że chcieliście wziąć udział w zabawie promującej czytelnictwo. Oglądając Wasze zdjęcia widać, że świetnie się przy tym bawiliście 😉. Wasza pomysłowość i kreatywność są godne podziwu! Jesteśmy pod wrażeniem, że do zabawy zaprosiliście swoje rodzeństwo, rodziców, a także zwierzaki, którym jak widać, również udziela się duch czytelnictwa 😉. Bez Waszego zaangażowania i chęci nie byłoby tak świetnego efektu 😊😊😊.

Kierujemy ukłony i podziękowania w stronę rodziców i nauczycieli, którzy zaangażowali się w tę akcję. Dziękujemy, że motywujecie i wspieracie Państwo swoje dzieci.

Kliknij „Jak czytam? Fotografia”


Szukaj

29 listopada 2019 r.
Andrzejki
23 grudzień 2019 r. - 6 stycznia 2020 r.
Zimowa przerwa Świąteczna
10 - 23 luty 2020 r.
Ferie zimowe
09 - 14 kwietnia 2020 r.
Wiosenna przerwa Świąteczna

bip logo