Nowa rzeczywistość związana z zagrożeniem epidemicznym na całym świecie powoduje konieczność dokonywania zmian w wielu dziedzinach funkcjonowania naszej szkoły. Tak oczywiste zadanie, jak wybory do Samorządu Uczniowskiego nie mogły się odbyć tak, jak każdego roku. Opiekunowie samorządu: p. K. Waszczyk oraz p. A. Pardej wspomagane przez p. R. Kiliańską i p. A. Lewandowskiego dostosowali procedury do wymogów i zaproponowali uczniom głosowanie poprzez platformę teams. Wcześniej 10 kandydatów na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego oraz przewodniczących poszczególnych sekcji zaprezentowało swoje osoby oraz programy wyborcze przygotowując postery, których zdjęcia zostały zamieszczone na szkolnym FB oraz szkolnej gazecie wirtualnej.

Każdy uczeń szkoły mógł  spokojnie zapoznać się z osobami kandydatów i zdecydować o swoim wyborze. Karty do głosowania były udostępnione na platformie przez kilka dni. Ostatecznie wybory zostały przeprowadzone. Miło nam ogłosić, że  społeczność szkolna na swoich reprezentantów w szkole wybrała następujące osoby:

przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego – Zuzanna Zborowska -8b

przewodnicząca sekcji oświatowej – Natalia Stygińska - 7c

przewodniczący sekcji kulturalno-organizacyjnej – Mateusz Szklarczyk -8a

przewodniczący sekcji porządkowej – Michał Prus -7a

Gratulujemy zwycięzcom i życzymy owocnej pracy oraz  powodzenia podczas realizacji działań w szkole.

Aneta Michalczyk - zespół ds. promocji szkoły


Szukaj

1 września 2020 r.
Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/21
14 października 2020 r.
Dzień Edukacji Narodowej
1 listopada 2020 r.
Wszystkich Świętych
11 listopada 2020 r.
Narodowe święto Niepodległości

bip logo