7 września 2020 roku na Górkach Szymona w Piasecznie reprezentacja Szkoły Podstawowej w Mrokowie wzięła udział w Powiatowych Indywidualnych Biegach Przełajowych. Jak zwykle, nasi uczniowie nie zawiedli i dzięki wspaniałym wynikom zapewnili sobie awans do etapu międzypowiatowego. W biegach dziewcząt awans wywalczyły Marysia Hempel i Amelia Kaszubska z klasy 8a, zdobywając 7. i 8. miejsce w kategorii dziewcząt z rocznika 2007. Wśród chłopców wspaniale zaprezentowali się zawodnicy z rocznika 2006! Przemysław Karolak z klasy 8a i Szymon Kunz klasy 8c wbiegli na metę jako pierwsi, zdobywając kolejno złoty i srebrny medal!

Szymon i Przemek w zeszłym roku szkolnym wywalczyli sobie awans do zawodów wojewódzkich, jednak przejście na naukę zdalną uniemożliwiło im start w finałach. Miejmy nadzieję, że w tym roku, zarówno chłopcom, jak i dziewczętom, uda się powtórzyć ten wyczyn i stanąć na starcie z najlepszymi zawodnikami z województwa mazowieckiego. Najpierw jednak trzeba dobrze zaprezentować swoje umiejętności na szczeblu międzypowiatowym, który odbędzie się za tydzień- 15.10. 2020 r. także na Górkach Szymona.

Trzymamy kciuki i gratulujemy wszystkim, którzy ścigali się w barwach SP Mroków!!!

Tomasz Skalski – nauczyciel wychowania fizycznego


Szukaj

1 września 2020 r.
Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/21
14 października 2020 r.
Dzień Edukacji Narodowej
1 listopada 2020 r.
Wszystkich Świętych
11 listopada 2020 r.
Narodowe święto Niepodległości

bip logo