2 października obchodzimy Międzynarodowy Dzień Uśmiechu. Uczniowie klas 1-3 wzięli udział w tym wydarzeniu. Wszystkie dzieci tego dnia ubrane były na żółto, a nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej mieli przyczepione do ubrań uśmiechnięte buźki w tym samym kolorze. Podczas zajęć uczniowie wykonali prace plastyczne, których motywem przewodnim była radość. Rozmawiali także o tym, jaką moc niesie uśmiech i pogodne usposobienie. Na szkolnym korytarzu pojawiła się „promienna” dekoracja, na tle której poszczególne klasy wykonały pamiątkowe zdjęcie.

Pomimo deszczowej pogody, wszystkim towarzyszył uśmiech i dobry nastrój J.

Organizatorzy


Szukaj

1 września 2020 r.
Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/21
14 października 2020 r.
Dzień Edukacji Narodowej
1 listopada 2020 r.
Wszystkich Świętych
11 listopada 2020 r.
Narodowe święto Niepodległości

bip logo