6 listopada 2020 roku, z okazji Narodowego Święta Niepodległości, uczniowie klas trzecich pod kierunkiem wychowawców zorganizowali uroczysty apel „Polska nigdy nie zginęła”. W tym roku, z uwagi na pandemię, postanowiliśmy nagrać i zaprezentować nasz apel szerszej publiczności poprzez Teamsy, stronę internetową szkoły oraz FB. Wszyscy uczniowie, ubrani w stroje galowe z kotylionami, z powagą przedstawili swoje kwestie. Trzecioklasiści recytowali wiersze patriotyczne i przypominali o czasach niewoli i wytrwałej walce Polaków. Zaprezentowano również ważne dla Polski sylwetki: Józefa Wybickiego, Jana Matejki i Fryderyka Chopina. Krótka lekcja historii przybliżyła ważne wydarzenia, które miały miejsce wiele lat temu.

 

 A.Staniaszek, W. Wyrąbkiewicz - Stygińska, M. Jodłowska

wychowawczynie klas trzecich

 


Szukaj

 1 września 2020 r.
Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/21
14 października 2020 r.
Dzień Edukacji Narodowej
1 listopada 2020 r.
Wszystkich Świętych
2 listopada 2020 r.
Dzień wolny
11 listopada 2020 r.
Narodowe święto Niepodległości

bip logo