Miło nam poinformować, że uczeń klasy 7a naszej szkoły- Adrian Łabuda- został wyróżniony na forum gminy za sukcesy sportowe w kartingu, czyli wyścigach gokartów rozgrywanych na specjalnych torach o nawierzchni bitumicznej. Adrian Łabuda zainteresował się tą dyscypliną w 2017 roku, a rok później uzyskał licencję kierowcy kartingowego. W 2020 r. zajął 7. miejsce w Kartingowych Mistrzostw Polski oraz 10. w prestiżowej serii Rotax Max Challenge Polska w kategorii Junior MAX125.

15 kwietnia w Urzędzie Gminy Adrian odebrał gratulacje oraz życzenia kolejnych sukcesów od Marii Jolanty Batyckiej-Wąsik - Wójt Gminy Lesznowola, Anny Lasek - Wiceprzewodniczącej Rady Gminy oraz Rafała Skorka -  Dyrektora Centrum Sportu.

W tym roku Adrian Łabuda zaplanował starty w wyższej kategorii - SENIOR MAX w gokarcie z silnikiem o mocy 31 KM. Życzymy wielu sukcesów!

Zachęcamy do śledzenia osiągnięć Adriana na jego fanpage`u!

Fot. Strona Urzędu Gminy Lesznowola

Zespół ds. promocji szkoły


Szukaj

22 kwietnia 2021 r.
Międzynarodowy Dzień Ziemi
1 maja 2021 r.
Święto Pracy

3 maja 2021 r.
Święto Konstytucji 3 Maja
25 - 27 maj 2021 r.
Egzamin ósmoklasisty
25 czerwca 2021 r.
Zakończenie zajęć dydaktyczno - wychowawczych

bip logo