Wszystkie dzieci z niecierpliwością oczekiwały na swoje święto, czyli Dzień Dziecka. 01.06.2021 r. najmłodsi uczniowie naszej szkoły wzięli udział w wielu atrakcjach przygotowanych przez wychowawców i rodziców. Wszyscy zadbali o to, aby ten wyjątkowy dzień był pełen dziecięcych radości. Zorganizowano zabawy przy muzyce, quizy i zagadki, podchody oraz projekcje ciekawych filmów. Uczniowie schrupali całe mnóstwo owoców i innych pyszności, na które czekali z wypiekami twarzy. Wśród licznych niespodzianek nie zabrakło zabaw ruchowych w sali gimnastycznej i na świeżym powietrzu. Zapraszamy do fotorelacji z tego wyjątkowego dnia.

Wszystkim dzieciom życzymy wielu powodów do radości,

rozwijania swoich talentów i pasji

oraz wielu przygód i pięknej pogody

podczas zbliżających się wakacji.

Zespół edukacji wczesnoszkolnej


Szukaj

22 kwietnia 2021 r.
Międzynarodowy Dzień Ziemi
1 maja 2021 r.
Święto Pracy

3 maja 2021 r.
Święto Konstytucji 3 Maja
25 - 27 maj 2021 r.
Egzamin ósmoklasisty
25 czerwca 2021 r.
Zakończenie zajęć dydaktyczno - wychowawczych

bip logo