Po dwóch latach ze szczególną radością uczestniczyliśmy w imprezie z okazji Dnia Dziecka, zorganizowanej 8 czerwca dla naszych uczniów przez Radę Rodziców. Sprzyjająca pogoda, pyszny poczęstunek i liczne atrakcje sprawiły, że dzień ten na długo pozostanie w naszej pamięci. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu Rodziców na naszych uczniów czekało wiele atrakcji. Wszyscy mogli poczęstować się przysmakami z grilla, watą cukrową, popcornem i sokami. Zarówno młodsi, jak i starsi uczniowie świetnie bawili się na dmuchanych zjeżdżalniach, zamkach i torach przeszkód.

Wielu próbowało łowić kaczuszki, gdyż na zwycięzców zabawy czekały atrakcyjne nagrody. Można też było odwiedzić stoisko szkoły językowej Perfect School, wykazać się znajomością języka angielskiego i otrzymać kolorowy smakowicie wyglądający lizak. Dużym zainteresowaniem cieszyły się również strefa LEGO oraz stoisko z drukarką 3D.

Jak zawsze, Rada Rodziców spisała się na medal i to oczywiście złoty! Przesyłamy z serca płynące podziękowania Paniom: Klaudii Radzkiej, Agnieszce Kordus, Annie Pham, Agnieszce Książek, Izabeli Ignacak, Marii Mlickiej, Annie Kryńskiej, Justynie Lao- Wiśniewskiej, Agnieszce Leśniewskiej, Marcie Kiełek, Karolinie Makowskiej, Karinie Osińskiej, Joannie Rymer, a także Panom: Józefowi Jarosowi, Mariuszowi Dębskiemu, Piotrowi Więcławskiemu i Cezaremu Woszczykowi. Chcemy również podziękować pracownikom obsługi szkoły oraz Centrum Sportu za wsparcie przy organizacji imprezy, a także nauczycielom, którzy czuwali nad bezpieczeństwem dzieci.

Uśmiech na twarzach naszych uczniów to najlepsze podziękowanie za ten wyjątkowy dzień.

Na obszerną fotorelację z imprezy zapraszamy na naszą stronę FB:

SP im. Marii Konopnickiej w Mrokowie

Agnieszka Kostyra - zespół ds. promocji szkoły


Szukaj

04 września 2023r.
Rozpoczęcie roku szkolnego
14 październik 2023r.
Dzień Edukacji Narodowej
01 listopad 2023r.
Wszystkich Świętych
11 listopad 2023r.
Narodowe święto Niepodległości
23 grudnia 2023r.
Zimowa przerwa Świąteczna