Po dwóch latach ze szczególną radością uczestniczyliśmy w imprezie z okazji Dnia Dziecka, zorganizowanej 8 czerwca dla naszych uczniów przez Radę Rodziców. Sprzyjająca pogoda, pyszny poczęstunek i liczne atrakcje sprawiły, że dzień ten na długo pozostanie w naszej pamięci. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu Rodziców na naszych uczniów czekało wiele atrakcji. Wszyscy mogli poczęstować się przysmakami z grilla, watą cukrową, popcornem i sokami. Zarówno młodsi, jak i starsi uczniowie świetnie bawili się na dmuchanych zjeżdżalniach, zamkach i torach przeszkód.

Wielu próbowało łowić kaczuszki, gdyż na zwycięzców zabawy czekały atrakcyjne nagrody. Można też było odwiedzić stoisko szkoły językowej Perfect School, wykazać się znajomością języka angielskiego i otrzymać kolorowy smakowicie wyglądający lizak. Dużym zainteresowaniem cieszyły się również strefa LEGO oraz stoisko z drukarką 3D.

Jak zawsze, Rada Rodziców spisała się na medal i to oczywiście złoty! Przesyłamy z serca płynące podziękowania Paniom: Klaudii Radzkiej, Agnieszce Kordus, Annie Pham, Agnieszce Książek, Izabeli Ignacak, Marii Mlickiej, Annie Kryńskiej, Justynie Lao- Wiśniewskiej, Agnieszce Leśniewskiej, Marcie Kiełek, Karolinie Makowskiej, Karinie Osińskiej, Joannie Rymer, a także Panom: Józefowi Jarosowi, Mariuszowi Dębskiemu, Piotrowi Więcławskiemu i Cezaremu Woszczykowi. Chcemy również podziękować pracownikom obsługi szkoły oraz Centrum Sportu za wsparcie przy organizacji imprezy, a także nauczycielom, którzy czuwali nad bezpieczeństwem dzieci.

Uśmiech na twarzach naszych uczniów to najlepsze podziękowanie za ten wyjątkowy dzień.

Na obszerną fotorelację z imprezy zapraszamy na naszą stronę FB:

SP im. Marii Konopnickiej w Mrokowie

Agnieszka Kostyra - zespół ds. promocji szkoły


Szukaj

24-26 maja 2022r.
Egzaminy ósmoklasisty
1 czerwca 2022r.
Międzynarodowy Dzień Dziecka

16 czerwca 2022r.
Boże Ciało
24 czerwca 2022r.
Zakończenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych