Z wielką przyjemnością informujemy o sukcesach ucznia klasy 8d naszej szkoły Alexa Paklerskiego. W bieżącym roku szkolnym Alex wziął udział w kilku   konkursach osiągając imponujące sukcesy. Został bowiem podwójnym laureatem zdobywając 1. miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Edukacyjnym na Krzyżówkę “Ochrona i Kształtowanie Środowiska” zorganizowanym przez Muzeum Łowiectwa i Jeździectwa w Warszawie oraz 1. miejsce w II Wojewódzkim Konkursie Fotograficzno-Literackim "Łap Chwilę-Powrót do prz_szłości” w kategorii literackiej oraz wyróżnienie w kategorii fotograficznej.

Startując zaś w XIII Warszawskim Konkursie Historyczno-Literackim “II Wojna Światowa i Powstanie Warszawskie w dziejach mojej rodziny i przyjaciół” uzyskał IV miejsce. Różnorodna tematyka konkursów świadczy o rozległych zainteresowaniach naszego ucznia a uzyskane wysokie noty o dużym zasobie wiedzy oraz kreatywności. Bardzo się cieszymy i gratulujemy sukcesów, mamy również ogromną nadzieję, że dodatkowe punkty uzyskane dzięki wysokim miejscom pomogą Alexowi w rekrutacji do wybranej przez niego szkoły średniej. ŻYCZYMY POWODZENIA!

Aneta Michalczyk - zespół ds. promocji szkoły


Szukaj

24-26 maja 2022r.
Egzaminy ósmoklasisty
1 czerwca 2022r.
Międzynarodowy Dzień Dziecka

16 czerwca 2022r.
Boże Ciało
24 czerwca 2022r.
Zakończenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych