W dniach 13 – 15 czerwca 2022 r. odbyła się w naszej szkole Akcja Kids run with English dla dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz uczniów klas 1 – 3. Były to zajęcia z języka angielskiego przeprowadzone na boisku szkolnym oraz w sali gimnastycznej. Głównym celem lekcji było utrwalenie materiału z języka angielskiego poznanego przez uczniów w minionym roku szkolnym oraz promowanie aktywności fizycznej wśród dzieci. Podczas przygotowanych zabaw uczestnicy rozwijali umiejętność pracy w grupach oraz uczciwego współzawodnictwa. Uczniowie rozwiązywali zróżnicowane zadania przygotowane stosownie do ich możliwości.

Dzieci z zerówek oraz klas pierwszych świetnie bawiły się w Running dictation, czyli „biegane” dyktando, natomiast uczniowie klas drugich i trzecich z ogromnym zaangażowaniem brali udział w Paper chase, czyli autorskiej wersji podchodów. Na rozgrzewkę odbyła się. sztafeta z książką do języka angielskiego oraz grupowe wyścigi z flagą, rzut czapką oraz wiele innych zabaw językowych i sprawnościowych. Wszystkim uczestnikom gorąco dziękuję za zaangażowanie oraz dobrą zabawę podczas minionych dni.

Joanna Stachurska

nauczyciel języka angielskiego


Szukaj

24-26 maja 2022r.
Egzaminy ósmoklasisty
1 czerwca 2022r.
Międzynarodowy Dzień Dziecka

16 czerwca 2022r.
Boże Ciało
24 czerwca 2022r.
Zakończenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych