Z przyjemnością informujemy, że nasza szkoła otrzymała certyfikat „Sprzątamy dla Polski”. Projekt ten realizowany był 22 kwietnia 2022 roku na terenie całego kraju. Celem wydarzenia było promowanie międzypokoleniowej odpowiedzialności obywatelskiej, a szczególnie świadomości ekologicznej. 22 kwietnia to także Międzynarodowy Dzień Ziemi.

Projekt wiązał się z naszymi licznymi działaniami, które zrealizowaliśmy w tym dniu w Szkole Podstawowej w Mrokowie. Wszystkim uczniom i nauczycielom serdecznie dziękuję za udział i zaangażowanie w to wydarzenie.

CERTYFIKAT

Alicja Staniaszek

szkolna koordynatorka projektu


Szukaj

24-26 maja 2022r.
Egzaminy ósmoklasisty
1 czerwca 2022r.
Międzynarodowy Dzień Dziecka

16 czerwca 2022r.
Boże Ciało
24 czerwca 2022r.
Zakończenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych