W tym roku po raz pierwszy nasza szkoła wzięła udział w  ogólnopolskiej akcji Noc Bibliotek, która odbyła się pod hasłem „To się musi powieść”. Z tej okazji, w sobotę 1 października, uczniowie z klas 7 i 8 należący do MKK – Młodzieżowego Klubu Książki wzięli udział w spotkaniu online. Uczestnicy mieli możliwość swobodnej wypowiedzi na temat swoich preferencji czytelniczych, mogli także zaprezentować i polecić książki warte uwagi. Została stworzona chmura prezentująca odpowiedzi, czym jest czytanie.

 
Uatrakcyjnieniem zajęć był escape room, w którym pojawiły się pytania dotyczące historii naszej szkoły oraz jej patronki.
Zapraszamy do wzięcia udziału w escape roomie link do strony  

Agnieszka Kostyra, Magdalena Boruc- nauczyciele bibliotekarze


Szukaj

13-28 stycznia 2024r.
Ferie zimowe
28 marzec - 2 kwietnia2024r.
Wiosenna przerwa świąteczna
03 maja 2024
Święto Konstytucji 3 Maja
14-16 maja 2024r.
Egzamin ósmoklasisty
30 maja 2024r.
Boże Ciało