W grudniu 2022 i styczniu 2023 roku dzieci z wszystkich grup przedszkolnych wzięły udział w profilaktycznych zajęciach logopedycznych prowadzonych przez szkolnych logopedów – Panie: Joannę Bałazy i Beatę Wdowczyk. Tematyka zajęć nawiązywała do zimowej pory roku. Podczas różnorodnych zabaw przedszkolaki ćwiczyły sprawność aparatu artykulacyjnego, oddechowego i słuchowego, a także utrwalały normatywną wymowę głosek szeregów szumiącego, syczącego i ciszącego oraz [r].

Przy akompaniamencie piosenki „Tupu – tup po śniegu”, tańcem i śpiewem przywoływały zimę. Niestety tylko w grudniu zima odpowiedziała śniegiem na nasze prośby.

Dziękujemy dzieciom za aktywny udział w zajęciach i doskonałą zabawę.

 Joanna Bałazy, Beata Wdowczyk


Szukaj

23 grudnia 2022 - 01 stycznia 2023r.
Zimowa przerwa świąteczna
6 stycznia 2023r.
Trzech Króli

13 - 26 luty 2023r.
Ferie zimowe
6 - 11 kwietnia 2023r.
Wiosenna przerwa świąteczna