W ramach obchodów stulecia naszej szkoły uczniowie klas trzecich napisali wspólnie piosenkę In my school , opowiadającą o tym, jak spędzają czas w swojej szkole. Następnie klasy drugie i trzecie śpiewały ją podczas lekcji języka angielskiego, aby przygotować się do pojedynku. Wszyscy uczniowie przyjęli wyzwanie Singing Challenge. 16 stycznia klasy drugie i trzecie rywalizowały pomiędzy sobą na śpiew według wylosowanego harmonogramu. Uczestnicy śpiewali piosenkę o szkole z ogromnym zaangażowaniem. Jury zmieniało się w każdym kolejnym etapie zabawy. Wybór najlepiej śpiewającej klasy nie był łatwy. Ostatecznie zabawę wygrała klasa 3b, która w finale zmierzyła się z klasą 2a. W nagrodę obydwie klasy otrzymały zaproszenie do szkolnego kina Mini Cinema na wspólny seans.

Wszystkim uczestnikom oraz członkom jury serdecznie dziękujemy za wspaniałą zabawę i zaangażowanie!

Joanna Stachurska-Nycz

Monika Świercz


Szukaj

23 grudnia 2022 - 01 stycznia 2023r.
Zimowa przerwa świąteczna
6 stycznia 2023r.
Trzech Króli

13 - 26 luty 2023r.
Ferie zimowe
6 - 11 kwietnia 2023r.
Wiosenna przerwa świąteczna