W ramach obchodów stulecia naszej szkoły uczniowie klas trzecich napisali wspólnie piosenkę In my school , opowiadającą o tym, jak spędzają czas w swojej szkole. Następnie klasy drugie i trzecie śpiewały ją podczas lekcji języka angielskiego, aby przygotować się do pojedynku. Wszyscy uczniowie przyjęli wyzwanie Singing Challenge. 16 stycznia klasy drugie i trzecie rywalizowały pomiędzy sobą na śpiew według wylosowanego harmonogramu. Uczestnicy śpiewali piosenkę o szkole z ogromnym zaangażowaniem. Jury zmieniało się w każdym kolejnym etapie zabawy. Wybór najlepiej śpiewającej klasy nie był łatwy. Ostatecznie zabawę wygrała klasa 3b, która w finale zmierzyła się z klasą 2a. W nagrodę obydwie klasy otrzymały zaproszenie do szkolnego kina Mini Cinema na wspólny seans.

Wszystkim uczestnikom oraz członkom jury serdecznie dziękujemy za wspaniałą zabawę i zaangażowanie!

Joanna Stachurska-Nycz

Monika Świercz


Szukaj

13-28 stycznia 2024r.
Ferie zimowe
28 marzec - 2 kwietnia2024r.
Wiosenna przerwa świąteczna
03 maja 2024
Święto Konstytucji 3 Maja
14-16 maja 2024r.
Egzamin ósmoklasisty
30 maja 2024r.
Boże Ciało