Za nami kolejna edycja „Szkolnego konkursu ze znajomości legend na podstawie książki autorstwa Wandy Chotomskiej Legendy polskie", w której wzięli udział uczniowie klas drugich. Uczestnicy II etapu musieli zmierzyć się z różnymi typami zadań, dotyczącymi treści najbardziej znanych polskich legend. Uczniowie wykazali się bardzo dobrą znajomością tekstów. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za trud włożony w przygotowanie się do konkursu, a zwycięzcom gratulujemy!

Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:

I miejsce –Zuzanna Pakuła.2b

II miejsce – Karol Sówka kl.2b

III miejsce – Dawid Szatan kl.2c

Organizatorzy:

Alicja Staniaszek, Wiesława Wyrąbkiewicz- Stygińska,

Magdalena Boruc, Agnieszka Kostyra


Szukaj

04 września 2023r.
Rozpoczęcie roku szkolnego
14 październik 2023r.
Dzień Edukacji Narodowej
01 listopad 2023r.
Wszystkich Świętych
11 listopad 2023r.
Narodowe święto Niepodległości
23 grudnia 2023r.
Zimowa przerwa Świąteczna