Języka angielskiego możemy uczyć się w różnych sytuacjach!

Udowodnili to uczniowie z klas 1-3 oraz oddziałów przedszkolnych, uczestniczący w zajęciach, na których poznali podstawy udzielania pierwszej pomocy poszkodowanemu oraz utrwalili numery alarmowe. Najmłodsi ćwiczyli układanie osoby nieprzytomnej w pozycji bezpiecznej oraz poznali podstawy resuscytacji krążeniowo-oddechowej. Dla większości dzieci był to pierwszy kontakt z fantomem. Mamy nadzieję, że zdobyte umiejętności i pierwsze podejmowane próby udzielania pierwszej pomocy pozostaną na długo w pamięci najmłodszych, a z upływem czasu będą oni chętnie poszerzać zdobyte umiejętności.

Przy tej okazji uczniowie przyswoili sobie niezbędne słownictwo w języku angielskim.

  Joanna Stachurska - Nycz


Szukaj

01 maj 2023r.
Międzynarodowe Święto Pracy
03 maj 2023r.
Święto Konstytucji 3 Maja
23 - 25 maja2023r.
Egzamin ósmoklasisty
01 czerwca 2023r.
Międzynarodowy Dzień Dziecka